Maistas

Kur pusryčiauti Klaipėdoje, kai namų valgis skrandžio nebedžiugina

Vasara toks metas, kai tingisi gaminti pusryčius, o gal tiesiog pabodo pusryčiauti namie. Tokiais atvejais siūloma apsvarstyti alternatyvą – pusryčius mieste. Tad Klaipėdos turizmo informacijos centras parengė trumpą sąrašą vietų, kur Klaipėdoje galima papusryčiauti. Žadama, jog šis sąrašas ir toliau bus pildomas.

  • „Baltos lėkštės“– dar visai neseniai duris atvėręs restoranas, laukia pusryčiaujančių kasdien. Čia pusryčių mėgėjus šiokiadieniais pasitiks „Super sumuštinis”, ispaniška kiaušinienė „Flamenko”, saldūs krosnyje kepti olandiški blyneliai ar prancūziški rageliai. Savaitgalį su nekantrumu jūsų lauks Benedikto kiaušiniai!

         Adresas: Turgaus g. 10. Pusryčių laikas: 9:00-11:30 (savaitgaliais 10:00 – 14:00/16:00)

  • „La Marina“ – restoranas, kuriame pajusite uostamiesčio dvasią. Čia daugelio svečių topų topas – angliški pusryčiai. Žinoma, restorano šefai pasiūlys ir ne tik juos.

Adresas: Žvejų g. 20. Pusryčių laikas: 7:30 – 12:00

  • „Friedricho pasažas“ – gerai žinoma klaipėdiečių ir miesto svečių vieta, kuri rytą siūlo pradėti su šviežiomis vietinėje kepyklėlėje keptomis bandelėmis. Jei to negana, „Friedricho svečių namuose“ jūsų laukia gausus švediškas stalas.

Adresas: Tiltų g. 26a. Pusryčių laikas: 8:00 – 11:00 (savaitgaliais 9:00 – 11:30)

  • „Ararat“ – švediškas stalas jūsų lauks viešbučio „Ararat“ restorane, kuris pusryčiauti kviečia ne tik viešbučio svečius, bet ir kitus pusryčių mėgėjus.

         Adresas: Liepų g. 48A. Pusryčių laikas: 07:00 – 10:00 (savaitgaliais 08:00 – 11:00)

  • „Bukowski“ – belgiški vafliai su braškėmis, bananais ir šokoladu, suvožtiniai su kiaušiniu ir avokadu arba šonine, taco su vištiena. Prisipažinsime, jog skamba ne tik skaniai, bet ir yra išties skanu! Tokiais pusryčiais jus kas rytą pamalonins baras „Bukowski“ įsikūręs Žvejų gatvėje.

        Adresas: Žvejų g. 2. Pusryčių laikas: 09:00 – 12:00

  • „Ateik, ateik“ – mėgstate romantiškus pusryčius ant jūros kranto? Tuomet kavinė „Ateik, ateik“ kaip tik ta vieta, kur galėsite grožėtis jūra besimėgaudami šviežiai spaustomis sultimis, avižine koše su šilauogėmis ir firmine kava bei kondensuotu pienu.

         Adresas: Vėtros g. 8. Pusryčių laikas: 10:00 – 12:00

  • „Namai be gliuteno“ – sveikos gyvensenos mėgėjus ir propaguotojus pusryčiauti kviečia specializuota kepyklėlė. Rytą pradėkite gerdami kavą ar arbatą bei ragaudami šiltus keksiukus, apkepą ar duoną.

        Adresas: H.Manto g. 10 / M.Mažvydo al. 3. Darbo laikas: 9:00 – 18:00 (savaitgaliais 10:00-18:00)

  • „Žalioji virtuvė“ – pusryčiams siūlo išskirtines lietuviškas kavas be kofeino su šviežiai pagamintu migdolų pienu, žaliavalgišką baltąją mišrainę su anakardžių majonezu bei žaliavalgiška duonele arba daigintų džiovintų grikių granolą. Mėgstantiems rytą pradėti saldžiai kavinė siūlo lietinius iš džiovintų bananų lakšto.

        Adresas: H.Manto g. 12. Pusryčių laikas: nuo 10:00

  • „Monai“ – sekmadieniais vėlyviesiems pusryčiams kviečia ir vienas geriausių restoranų Lietuvoje “Monai”. Gausus pusryčių meniu, įvairios kavos, sultys ir, be abejo, Mimoza kokteilis. O pusryčių „vinis“ – firminiai Benedikto kiaušiniai!

        Adresas: Liepų g. 4. Pusryčių laikas (sekmadieniais): 11:00 – 13:00/16:00

Parengta pagal Klaipėdos TIC informaciją

Žymos
Back to top button
Close
Close