Maistas

Palangoje 2018-uosius įsimintinai sutikti pakvies naujas viešbučio ir restorano duetas

Viešbutis „Grand Baltic Dunes“ ir Restoranas „4” viešai paskelbė apie sudarytą sąjungą ir, pradėję bendradarbiavimą 2018-ųjų metų išvakarėse, nusprendė kartu ruošti išskirtinę vakarienę Palangos svečiams.

Viešbutis ir restoranas įsikūrę Birutės alėjos ir Basanavičiaus gatvės sankryžoje, tačiau nuo Basanavičiaus srauto juos skiria Ronžės upelis. Tad ši vieta Naujųjų metų sutikimui labiausiai patiks tiems, kurie nenori paskęsti miesto šventiniame šurmulyje, tačiau mielai juo mėgautųsi pro restorano langą. Svečiai ne tik galės mėgautis šefo paruošta išskirtine keturių patiekalų vakariene ar intriguojančiu sauso ledo šou, bet ir gyvo džiazo programa. Po vidurnakčio snūduriuoti neleis ir šventinę nuotaiką kurstys DJ, kuris gros iš tikriausių vinilinių plokštelių.

Restorano komanda yra ambicingi perfekcionistai, tą pastebėjome pakalbinę restorano vadovę Vestą Šližienę: “Siekiame, kad mūsų svečiai gautų pilną patirtį ir išsineštų emociją ir prisiminimus. Ši sąjunga, naujas startas ir naujametinė vakarienė taip pat ne išimtis. Padarysime viską, kad mūsų svečiams kiekvienas vizitas, o taip pat ir naujų metų sutikimas taptų įsimintinas, nes tai mums teikia didžiausią džiaugsmą, dėl to mes ir esame.”

Restorano atidarymas: gruodžio 31d.

Adresas: Birutės al. 26, Palanga

Kontaktai pasiteiravimui: +370 609 72706 arba vesta@4palanga.lt

Parengta pagal pranešimą spaudai

Žymos
Back to top button
Close
Close