Maistas

Startuos Paryžiaus Komunos gatvės atnaujinimas

Savivaldybė pasirašė sutartį dėl Paryžiaus Komunos gatvės atnaujinimo, tad artėjant vasarai čia jau startuos kapitalinio remonto darbai.

Pagal projektą iš pagrindų bus atnaujinta ne tik važiuojamoji dalis, bet ir abiejose gatvės pusėse įrengti nauji, 2-2,5 metrų pločio šaligatviai iš betoninių trinkelių. Dešinėje, pietinėje, gatvės pusėje numatoma įrengti ir atskirą 2,5-3 metrų pločio raudono asfalto dviračių taką, suprojektuotas sklandus susiejimas su esamais pėsčiųjų ir dviračių takais. Taip pat bus atnaujinta lietaus nuotekų sistema, įrengtas naujas apšvietimas

„Šio projekto įgyvendinimas Paryžiaus Komunos gatvėje užtikrins naują kokybę, komfortą, bus sukurta saugesnė ir funkcionalesnė infrastruktūra, kuri reikalinga ne tik vairuotojams, bet ir pėstiesiems, dviratininkams bei kitiems eismo dalyviams. Darbų apimtis – išties didelė, laikinų nepatogumų neišvengsime, tačiau kitaip nebus ir pokyčių. Savivaldos užduotis bus užtikrinti, kad darbai būtų atlikti kokybiškai ir kiek įmanoma greitesniais terminais, tikiuosi, kad rangovai taip pat dės visas pastangas, kad gyventojai kuo greičiau sulauktų atnaujintos gatvės“, – sako Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus.   

1970 metais nutiesta Paryžiaus Komunos gatvė jungia Taikos prospektą ir Šilutės plentą. Šiuo metu dangos būklė yra bloga: asfalte yra plyšių, provėžų ir kitų defektų, šaligatviai nelygūs, susibangavę, gatvėje įrengti lietaus surinkimo šulinių dangčiai susmegę. Remontuojamo ruožo ilgis – 1,08 km. Įgyvenant projektą bus sutvarkyta ir sankryža su Malūno Tvenkinio gatve: įvertinus įtaką eismo saugumui pasirinktas žiedinės sankryžos sprendinys.

Kapitalinio remonto darbus atliks viešųjų pirkimų konkursą laimėjusi bendrovė „Plungės lagūna“, sutarties vertė – 2,5 mln. eurų, projekto įgyvendinimui numatytas 24 mėnesių laikotarpis.  

Visiškas gatvės uždarymas nenumatomas – darbai bus vykdomi etapais, ribojant eismą atskirose gatvės atkarpose, vienoje eismo juostoje, tvarkant pėsčiųjų zonas bus atitveriami atskiri šaligatvių ruožai, tačiau užtikrinamas priėjimas prie gatvėje esančių daugiabučių namų bei administracinių pastatų.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close