Sportas

Dviejų pratęsimų drama Kuršėnuose

Nostra.lt–RKL buvo sužaistos dar trejos rungtynėse, kur netrūko tiek įspūdingos dramos, tiek dominuojančių pasirodymų.

A divizionas

Ketvirtadienį įvyko vienerios Nostra.lt–RKL A diviziono rungtynėse, tačiau intrigos jose buvo su kaupu.

Rungtynėse tarp Šiaulių raj. Kuršėnų SM-„Grafų baldai“ (1/2) ir Plungės „Olimpo“ (1/2) prireikė papildomų dešimties žaidimo minučių.

Rungtynėse po dviejų pratęsimų dramos rezultatu 93:92 (18:28, 20:11, 18:21, 22:18, 15:14) triumfavo svečiai iš Plungės.

Likus 17 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, „Olimpo“ gynėjas Dominykas Matutis dvitaškiu išlygino rezultatą (78:78), o pergalę galėjęs nulemti Gražvydo Mockaus tritaškis tikslo nepasiekė.

Pirmajame rungtynių pratęsime plungiškių gelbėtoju vėl tapo D. Matutis, kuris baudos metimai vėl išlygino rezultatą (88:88). Tiesa, šį kartą paskutinis metimas priklausė „Olimpo“ krepšininkams, bet pergalę išplėšti galėjęs Tado Kymanto dvitaškis skriejo pro šalį.

Antrasis pratęsimas rezultatyvumu nepasižymėjo, o paskutinis taškas rungtynėse buvo pelnytas likus 1:40 minutės iki pratęsimo pabaigos. Daug jėgų pareikalavusią pergalę plungiškiams nukalė taiklus Roko Kreišmonto baudos metimas.

Kuršėniškiai turėjo šansą iškovoti pergalę lemiamu metimu, tačiau Roko Pupelio tritaškis buvo netaiklus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Dominukas Matutis pelnęs 19 taškų, Rokas Kreišmontas surinko 18, Tado Kymanto sąskaitoje – 15 taškų.

Kuršėniškių nuo nesėkmės neišgelbėjo 25 taškus surinkęs Jokūbas Stropus, Gražvydas Mockus pelnė 19 taškų, o Rokas Pupelis pridėjo 17.

B divizionas

Nostra.lt–RKL B divizione toliau užtikrintai rungtyniauja Utenos „Juventus-Užpaliai“ (3/0).

Uteniškiai išvykoje 101:67 (32:15, 25:16, 25:12, 19:24) sutriuškino VKM-NAPC (1/2).

Visus klausimus rungtynėse Utenos klubas išsprendė pirmajame rungtynių kėlinyje, kurį laimėjo 17 taškų skirtumu (32:15).

Visas rungtynes dominavę uteniškiai po trijų kėlinių pirmavo 39 taškų persvara (82:43).

Rezultatyviausiai Utenos komandoje rungtyniavo Ernestas Leipus pelnęs 19 taškų, po 15 taškų surinko Titas Didžgalvis ir Žygimantas Bareikis.

VKM-NAPC ekipai po 11 taškų surinko Kipras Redeckas ir Titas Troška, 9 taškus surinko Daniel Lavrinovich.

Paskutinėse ketvirtadienio rungtynėse pergale džiaugėsi KTU krepšininkai (2/1).

Luko Šimkaus auklėtiniai namuose 85:67 (19:15, 23:22, 23:15, 20:15) nugalėjo LKSK-Gijos Klinikos ekipą (0/3).

Pirmoje rungtynių pusėje virė atkakli kova, o į pertrauką KTU krepšininkai išėjo susikrovę trapų 5 taškų pranašumą (42:37).

Trečiasis kėlinys šeimininkams buvo pats solidžiausias (23:15). Dviženklę persvarą įgiję KTU studentai neleido priartėti LKSK-Gijos Klinikos ekipai bei iškovojo antrąją pergalę šiame sezone.

KTU ekipai 15 taškų pelnė Zigmas Keršis, 14 surinko Arminas Bareckas, Gabrielius Kaubrys pridėjo 11 taškų.

LKSK-Gijos Klinikos gretose išsiskyrė Lukas Gaižauskas pelnęs 19 taškų, Laurynas Sankauskas surinko 14, Benas Šimanauskas pridėjo 12 taškų.