Naujienos

5 patarimai, kaip žiemą nepriaugti svorio

Daugumai mūsų atrodo visiškai normalu žiemą priaugti kelis papildomus kilogramus. Šaltuoju metų laiku vis rečiau keliame koją iš namų, tad nieko keisto, kad pavasarį tenka susiimti ir pasirūpinti savo kūno linijomis. Vis dėlto, net ir žiemą galime išlaikyti optimalų kūno svorį: tereikia vadovautis keliais paprastais patarimais, kurie ne tik neleis priaugti svorio, bet taip pat palaikys puikią savijautą.

Saldumynus pakeiskite sezoniniais vaisiais

Jei sunku atsispirti saldumynams, vertėtų išsiugdyti įprotį vietoj saldainių ar šokolado rinktis sezoninius vaisius. Pavyzdžiui, puikiu pasirinkimu gali būti bananai, citrusiniai vaisiai ar kiviai. Ar žinojote, kad viename geltonajame kivyje yra visa rekomenduojama vitamino C paros norma? Toks užkandis bus ne tik skanus, bet ir labai naudingas!

Susitelkite į veiklą, kuria tuo metu užsiimate

Jei pietaujate ar vakarieniaujate, padėkite į šalį telefoną, o tuomet, jei žiūrite televizorių, susitelkite į tai, ką matote ekrane. Turbūt ne kartą pastebėjote, kad tuomet, jei vienu metu ir valgote, ir užsiimate kita veikla, suvartojate kur kas didesnį maisto kiekį, todėl pasistenkite to išvengti.

Palaikykite fizinį aktyvumą

Mankšta namuose gali būti net labai naudinga. Jei svarstote, kokį treniruoklį vertėtų įsigyti, puikia pasirinkimo galimybe gali būti bėgimo takelis namams, kuriuo gali naudotis visi šeimos nariai. Jei šiltuoju metų laiku mėgstate bėgioti lauke, žiemą tikrai nereikia apriboti fizinio aktyvumo, nes mankšta ant bėgimo takelio bus tokia pat efektyvi.

Dažniau išeikite pasivaikščioti

Žiemą taip pat galima įžvelgti gamtos žavesį, todėl dažniau išeikite pasivaikščioti. Vertėtų nepamiršti, kad nėra netinkamo oro – yra tik netinkama apranga! Nors šaltuoju metų laiku tikrai ne visada yra ūpo eiti į lauką, tačiau pasivaikščiojus gryname ore nuotaika visada yra kur kas pakilesnė.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close