Naujienos

Išgelbėta gyvybė Palangos mieste

Š. m. gegužės 9 d. 12 val. 01 min. buvo gautas pranešimas, kad dega namas adresu Kretingos g. 14, Palanga. Atvykus PGP atvira liepsna degė butas. Iki atvykimo namo pirmame aukšte patalpas turinti (kirpyklą) pilietė  Vilma Šakalienė iš degančio buto išvedė gyventoją Irena Pryšmantienę. 

Po įvykio Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Marius Garbenis 2023-05-19 pareiškė padėką už drąsą, sumanumą, operatyvumą ir išgelbėtą iš gaisro žmogų. Gegužės 31 d. vykdydami prevencinę akcija „Padėk artimui“ su budinčia pamaina ir Palangos PGT viršininku Vidmantu Jaruliu įteikta valdybos viršininko skirtą padėka Vilmai Šakalienei ir namo bendroje laiptinėje pakabintas autonominis dūmų detektorius, kuris gaisro metu įspės visus namo gyventojus.

Gegužės 9 d. bute, kuriame kilo gaisras detektorius įrengtas nebuvo, dėl šios priežasties kaimynai negirdėjo ir nematė, kad bute kilo didelis gaisras. Palangos PGT nori priminti, kad autonominis dūmų detektorius gali išgelbėti gyvybę Detektoriai yra naudojami gyvenamajame sektoriuje: daugiabučių gyvenamųjų namų patalpose, vienbučių ar dvibučių gyvenamųjų namų patalpose, statybiniuose vagonėliuose, poilsio paskirties patalpose (kempinguose, vasarnamiuose ir pan.). Tai būtinas įrenginys kiekvieno piliečio namuose. Autonominis dūmų detektorius  skirtas tam, kad praneštų apie kilusią nelaimę ir žmonės spėtų laiku evakuotis.

Palangos PGT inf.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close