Naujienos

Klaipėdos apskrities policija gavo 19 naujų tarnybinių automobilių

Vykstant Lietuvos policijos pertvarkai ir stengiantis aprūpinti policijos įstaigas naujausia technika, kuri įgalintų tinkamai reaguoti į visus įvykius, Klaipėdos apskr. VPK pareigūnai „praturtėjo“ naujais tarnybiniais automobiliais: jų gauta net devyniolika.

Daugiausiai šių mašinų – trylika „Volkswagen Transporter“ – skirta visos apskrities teritorinių policijos komisariatų Reagavimo padaliniams. Keturiais „Ford Transit“, jau vadinamais ratuotomis areštinėmis, naudosis Viešosios tvarkos tarnybos Konvojaus būrio pareigūnai, du „Peugeot Expert“ furgonai bus naudojami Kriminalistinių tyrimų tarnybos ekspertų.

Pavyzdžiui, šis padalinys mažiausiai 10 metų nebuvo gavęs naujų tarnybinių mašinų. Jo vadovas Leonidas Jegorovas minėjo, kad dar laukiama, kol mašinos bus papildytos naujomis darbo priemonėmis, skirtomis įvykių vietų apžiūrai bei pėdsakų fiksavimui ir paėmimui. Patys automobiliai, pasak jo, nedelsiant imti naudoti.

Šiandien Vyriausiojo policijos komisariato kapelionas, kunigas Vilius Viktoravičius, pašventino visas naująsias transporto priemones ir sakė laiminąs ne tik mašinas, bet svarbiausia – visus jomis besinaudosiančiuosius.

Klaipėdos apskr. VPK viršininkas Alfonsas Motuzas pasidžiaugė, kad toks automobilių parko papildymas yra puiki galimybė uostamiesčio ir visos apskrities policijai dirbti geriau. „Tai reikšminga ne tik mums, bet ir gyventojams. Kelia pasitikėjimą, kai policijos pareigūnai atvyksta į įvykio vietą tinkama ir šiuolaikiška transporto priemone“, – kalbėjo viršininkas ir linkėjo savo pavaldiniams naudoti naująsias mašinas apskritą parą. „Reikia, kad jos ne stovėtų, o tarnautų žmonėms“.

Ant naujųjų policijos automobilių, kurie visi paženklinti naujuoju būdu, užrašytas ir Lietuvos policijos šūkis „Ginti. Saugoti. Padėti“.

Parengta pagal pranešimą spaudai

Žymos

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close