Miestas

Apdovanota Klaipėdos policijos komanda

Miesto rotušėje – policijos pareigūnų vizitas. Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas pasveikino Geriausios Lietuvos policijos komandos konkurse antrąją vietą pelniusius uostamiesčio pareigūnus. Anykščiuose vykusiame konkurse klaipėdiečiai atstovavo visą Klaipėdos apskritį ir antrąją vietą iškovojo jau antrus metus iš eilės. Sveikindamas uostamiesčio policijos komandą, meras sakė niekada neabejojęs Klaipėdos pareigūnų kompetencija, kuri šį kartą buvo įvertinta varžybose, bet ypatingai svarbi yra kasdieniame darbe.

„Niekada neabejojau Klaipėdos policijos pareigūnų kompetentingumu ir atsakomybės jausmu. Tai galiu drąsiai pasakyti, kiek tai yra susiję su miesto ir policijos bendradarbiavimu užtikrinant viešąją tvarką, jau nekalbant apie situacijas, kuriose tik policijos pareigūnai belieka viltimi „ginti, saugoti, padėti“. Juk tikrasis pasirengimas ir tikroji kompetencija atsiskleidžia būtent kasdieniame darbe ekstremalių situacijų metu“, – pareigūnams sakė Klaipėdos meras.

Vienas iš komandos narių – Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Raimondas Vaitkevičius sakė, kad varžybų lygis buvo aukštas, o iki pirmos vietos klaipėdiečiams pritrūko nedaug.

„Mums garbė atstovauti mūsų įstaigą ir Klaipėdos kraštą. Džiaugiamės, kad viskas sėkmingai susiklostė, labai nedaug trūko iki pirmos vietos. Pačių varžybų lygis buvo aukštas, rungtys parengtos profesionaliai, pirmą kartą dalyvavo ir užsienio komandos – latviai bei estai“, – sakė R. Vaitkevičius.

Iš viso Klaipėdos apskrities komandą sudarė 4 pareigūnai – be R. Vaitkevičiaus, Klaipėdos krašto garbę gynė Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos tarnybos inspektorė Fajeta Rušinskytė bei Klaipėdos miesto PK pareigūnai Modestas Kuisys ir Dovydas Kairys. Ypatingai gerus rezultatus klaipėdiečiai parodė ir daugiausiai taškų surinko žinių patikrinimo, policijos taktikos įvykio vietoje, orientavimosi bei ekstremalaus vairavimo rungtyse.

Parengta pagal Klaipėdos miesto savivaldybės informaciją

Žymos

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close