Miestas

Klaipėdoje pristatyta iniciatyva „Kompiuteriukai vaikams“

Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vyko Micro:Bit kūrėjų diena, per kurią uostamiesčio ir aplinkinių miestų bei rajonų gyventojai buvo supažindinti su „Micro:bit” kompiuteriuku ir jo teikiamomis galimybėmis. Renginio dalyvius sveikino Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas. Meras linkėjo mokiniams būti išmaniems ir kūrybiškiems bei naudotis visomis galimybėmis.

Praėjusių metų gruodį gimusi iniciatyva „Kompiuteriukai vaikams” įgyja pagreitį. Projekto organizatorių teigimu, šiuo metu jau yra pasiekta apie 60 % galutinio tikslo, tai yra surinkta reikalinga pinigų suma daugiau nei 15 tūkst. „Micro:bit” kompiuteriukų nupirkti. Kompiuteriukai jau pasiekė tūkstančius Lietuvos penktokų. Klaipėdos regionui kol kas surinkta tik 9,10% reikiamo kiekio kompiuteriukų.

Kūrėjų dienai įsteigtą EIT Sprendimų prizą už geriausiai atliktas užduotis laimėjo Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos mokinių komanda, kuriuos atlydėjo mokytoja Ina Vasiliauskienė.

Micro:Bit kūrėjų dienos renginį organizavo bei prie iniciatyvos prisideda projekto ambasadoriai Klaipėdoje, informatikos mokytojai bei kiti partneriai – Klaipėdos miesto meras ir savivaldybė, VšĮ Edukateka, VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, UAB EIT Sprendimai ir VšĮ Klaipėdos ekonominės plėtros agentūra.

Žymos

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close