Miestas

Klaipėdos miesto ženklo atnaujinimas su korupcijos šešėliu?

Klaipėda už 24 tūkstančius eurų atsinaujino ženklą, kurį sukūrė UAB „Alora“. Vis dėlto šis konkursas kelia tam tikrų abejonių, kaip jį galėjo laimėti įmonė, kuri neturi savo internetinio puslapio ar socialinių tinklų paskyrų, o tuo labiau tokia įmonė dar ir skolinga valstybei.

Kaip ten bebūtų, ši įmonė konkursą laimėjo ir Klaipėdos miesto savivaldybei pristatė atnaujintą ženklą ir jo gidą. Socialiniuose tinkluose pradėta dalintis naujojo miesto logotipo ir jo atiktikmens vaizdais. Logotipo analogas buvo sukurtas prieš 3 metus ir visai kito dizainerio ir net ne to, kuris logotipą dabar sukūrė Klaipėdai.

Priminsime, kad 2017 metais ši įmonė dalyvavo 2 viešuosiuose pirkimuose kaip tiekėjas ir laimėjo 2. 2018 metais taip pat dalyvavo dviejuose viešuosiuose konkursuose ir juos laimėjo. Be projekto Klaipėdos miestui, įmonė sukūrė logotipą ir gidą „Lietuvos nacionaliniam operos ir baleto teatrui“ už 7260 EUR, o Panevėžio miesto savivaldybės administracijai logotipą ir viešinimo projektą pardavė už 20470 EUR.

Žymos

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close