Sportas

Triuškinantis Radviliškio klubo pasirodymas

Nostra.lt–RKL čempionate buvo sužaistos net 13 rungtynių.

A divizionas

Nostra.lt–RKL A divizione dramatišką pergalę pasiekė Kazlų Rūdos „Ataka-Kauno kolegija“ (2-0).

Tomo Bietkio auklėtiniai po pratęsimo 99:94 (19:25, 21:17, 27:23, 22:24, 10:5) palaužė Kėdainių sporto centro krepšininkus.

Likus minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, kėdainiečių atstovas Vainius Steponavičius išlygino rezultatą (89:89), o tai buvo paskutiniai pelnyti taškai per pagrindinį žaidimo laiką. Pergalę „Ataka-Kauno kolegija“ komandai galėjo Matas Makauskas, bet jo tolimas metimas buvo netaiklus.

Pratęsimo metu šeimininkai kontroliavo rungtynių tėkmę, o baudos metimus pataikęs Matas Makauskas įtvirtino antrąją Kazlų Rūdos klubo pergalę šiame sezone.

Dominuojantį pasirodymą nugalėtojų gretose surengė Matas Makauskas. Penkis tritaškius pataikęs gynėjas iš viso surinko 30 taškų bei 31 naudingumo balą. Jam sėkmingiausiai talkino 23 taškus pelnęs Karolis Šarukas.

Kėdainiečių nuo nesėkmės neišgelbėjo nuostabus Roko Ūzo pasirodymas. Puolėjas pelnė 22 taškus bei surinko 32 naudingumo balus. 21 tašką surinko Laurynas Danielius.

Kitose A diviziono rungtynėse, Kauno raj. „Omega-Tauras“ (2-1) pasiekė užtikrintą pergalę namuose.

Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai 91:76 (24:20, 21:23, 27:23, 19:10) susitvarkė su Šilalės „Lūšimi“ (1-3).

Esminį rungtynių pranašumą šeimininkai susikrovė ketvirtajame kėlinyje, kurį laimėjo rezultatu 19:10. „Omega-Tauras“ pirmavo visų rungtynių metu bei reabilitavosi po patirtos nesėkmės prieš „Biržų“ ekipą.

Šeimininkus į pergalę vedė galingas Šarūno Vasiliausko žaidimas. Gynėjas pelnė 30 taškų bei užfiksavo 36 naudingumo balų pasirodymą.

15 taškų nugalėtojams surinko Vidmantas Užkuraitis, po 11 pridėjo Tomas Galeckas ir Edvinas Jezukevičius.

Šilalės klubui 26 taškus pelnė Justas Košys, 20 taškų surinko Mindaugas Čepauskas.

B divizionas

Nostra.lt–RKL B divizione pirmąja pergale džiaugėsi Švenčionėlių „Rida“ (1-4).

Tado Garlos auklėtiniai išvykoje 78:76 (19:27, 14:12, 21:22, 24:15) dramatiškai patiesė Trakų KK „Trakai“ ekipą (1-2).

Svečiai po trijų ketvirčių turėjo 7 taškų deficitą (54:61), tačiau užtikrintai sužaistas lemiamas ketvirtis leido triumfuoti „Ridos“ krepšininkams.

Likus 30 sekundžių iki rungtynių pabaigos, Andrius Lazovskis baudų metimais padidino „Ridos“ pranašumą iki 4 taškų (78:74).

Per likusį laiką Trakų miesto krepšininkai sugebėjo tik sušvelninti deficitą.

Nugalėtojus į pergalę vedė 20 taškų pelnęs Andrius Lazovskis, 17 surinko Paulius Borkys, Mantas Jusis pridėjo 11 taškų.

Šeimininkų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo 17 Martyno Butrimo taškų, Domantas Pikūnas pelnė 12 taškų.

Kitose Nostra.lt–RKL B diviziono rungtynėse dominuojantį pasirodymą surengė Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“ (3-0).

Luko Pipiro vadovaujama ekipa 106:72 sutriuškino Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ krepšininkus.

Visą rungtynių pranašumą šeimininkai susikrovė per pirmąjį (29:16) ir trečiąjį (23:7) kėlinius.

Užtikrintai visas rungtynes kontroliavę radviliškiečiai iškovojo trečiąjį pergalę iš eilės. Tuo tarpu klaipėdiečiai patyrę antrąją nesėkmę lieka be pergalių,

Nugalėtojams Almantas Pakarklis pelnė 20 taškų, Robertas Balčius surinko 19, Daivaro Pakarklio kraityje – 13 taškų.

Klaipėdiečiams 25 taškus pelnė Marijus Miškinis, Jokūbas Žilius surinko 14.

Kiti spalio 27-osios Nostra.lt–RKL rungtynių rezultatai:

„Raseiniai“ 84:92 (23:24, 21:16, 18:18, 22:34) Prienų ,,Mačiūnai-KKSC”;

„Kupiškis“ 91:88 (32:21, 14:17, 19:24, 26:26) VDU;

LCC tarptautinis universitetas 74:82 (22:21, 18:20, 18:17, 16:24).

Kauno raj. „Tornado KM-Tauras“ 72:95 (12:20, 23:20, 24:20, 13:25) Skuodo KKSC-„Kuršasta“;

Molėtų „Ežerūnas“ 90:83 (21:27, 23:21, 17:16, 17:14, 12:5) Kaišiadorių „Savingė“;

„Druskininkai“ 81:70 (23:12, 21:26, 18:24, 19:8) BC „Trakai“;

BC „Pašvitinys“ 71:82 (21:19,  11:24, 13:20, 26:19) Pakruojo „Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“;

VDU-2 89:88 (19:19, 19:24, 33:23, 18:22) „Gargždai-SC“;

Marijampolės sporto centras 75:83 (17:20, 21:15, 21:29, 16:19) Anykščių KKSC-„Elmis“.