Miestas

Miesto vadovų durys – atviros gyventojams

Išsakyti savo idėjas ar rūpesčius tiesiogiai miesto merui – nėra misija neįmanoma. Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus pasirengęs gyventojus priimti kiekvieną pirmadienį nuo 16 iki 17 val.

„Visada laukiu idėjų, pasiūlymų ar pastebėjimų, ką savivaldybė gali nuveikti, kad Klaipėdoje gyventi būtų patrauklu kiekvienam. Mano durys – atviros kiekvienam, svarbi kiekvieno gyventojo nuomonė, lygiai taip pat svarbios ir kiekvieno gyventojo problemos, tad jei jų sprendimas yra savivaldos galioje, tačiau dėl kokių nors priežasčių situacija nesikeičia, kartu ieškosime sprendimo būdų“, – sako meras Arvydas Vaitkus.

Norintys susitikti su meru gyventojai kviečiami iš anksto užsiregistruoti Savivaldybės Klientų aptarnavimo skyriuje (Liepų g. 11, 116 kab. arba el. būdu, informacija teikiama tel. 8 46 39 60 03). Kreiptis į merą taip pat galima el. paštu [email protected]. Kreipiantis dėl susitikimo ar siunčiant siūlymus, pastebėjimus, prašoma kuo tiksliau nurodyti pasiūlymo ar problemos esmę  –  tai reikalinga norint operatyviai išanalizuoti ir spręsti klausimą, esant poreikiui pasitelkti specialistus. Dokumentus, siūlymus, užklausas ir kitą su savivaldybės veikla susijusią informaciją taip pat galima siųsti oficialiu savivaldybės el. paštu [email protected]. Pasak mero, kreipimasis oficialiais institucijos kontaktais – tiesiausias kelias siekiant rezultato, o teikiant informaciją kitais, neoficialiais kanalais, lieka tikimybė, kad ji gali ir nepasiekti reikiamo adresato. 

Registruotis galima ir dėl priėmimo pas vicemerus. Priėmimas pas miesto priežiūros, vystymo, paslaugų miestiečiams bei ugdymo sritis kuruojančią vicemerę Vaidą Raugelę numatomas kiekvieną antradienį, nuo 15 iki 16 val., taip pat kiekvieną antradienį, nuo 14 iki 15 val. vicemerė su gyventojais tiesiogiai bendrauja telefonu 8 46 39 60 45.

Priėmimas pas vicemerę Liną Šukytę-Korsakę suplanuotas trečiadieniais, 14-15 val. Lina Šukytė-Korsakė rūpinasi aplinkosaugos, kultūros, sporto, jaunimo reikalų, vaikų ir jaunimo teisių apsaugos, gyventojų užimtumo ir migracijos, kultūros paveldo, turizmo sritimis, LR lyčių lygybės, lygių galimybių įstatymų nuostatų įgyvendinimu, antikorupcijos priemonėmis.

Siekiant taupyti gyventojų laiką, „gyvos eilės“ pas miesto vadovus nebus formuojamos, išankstinė registracija užtikrins, kad gyventojas tikrai bus priimtas numatytu laiku ir neturės gaišti laiko laukdamas priėmimo, jei vienu metu atvyktų daugiau interesantų. 

Pasikonsultuoti įvairiais su savivaldybės veikla susijusiais klausimais galima ir pas kitus savivaldybės darbuotojus. Konsultacijų laikai skelbiami čia: https://www.klaipeda.lt/lt/priemimo-grafikas/

Prašymų priėmimui pas miesto vadovus pateikimas el. būdu:  https://paslaugos.klaipeda.lt/epp/categories/view/23?catId=5.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close