Sportas

Gargždiškius pranokusi „Milasta“ žengė į Nostra.lt-RKL B diviziono finalo ketvertą

Balandžio 11 dieną Nostra.lt-RKL čempionate paaiškėjo pirmosios ekipos žengusios į B diviziono finalo ketvertą

Tarp keturių stipriausių komandų atsidūrė reguliaraus sezono lyderiai Birštono „Milasta“, kuri išvykoje 81:61 (19:23, 27:19, 13:20, 7:15) pranoko Gargždų sporto centrą.

Seriją iki dviejų pergalių Birštono klubas laimėjo 2:0.

Lygos rekordininkai turėjo problemų pirmoje rungtynių pusėje, kuomet po pirmojo ketvirčio atsilikinėjo (19:23), o į pertrauką žengė turėdami kuklų 5 taškų pranašumą (46:41).

Trečiajame kėlinyje svečiai pradėjo įrodinėti savo persvarą ir įgijo dviženklį pranašumą (66:54), o lemiamame ketvirtyje praleidę vos 7 taškus (15:7) įtvirtino savo pergalę ir iškopė į kitą etapą.

Nugalėtojams Ovidijus Varanauskas pelnė 22 taškus, Ignas Bilinskas ir Osvaldas Braždžionis surinko po 13, Matas Zutkis pridėjo 12 taškų.

Gargždų komandai Arvydas Toliušis pelnė 24 taškus, Juozas Virkutis surinko 13, Tadas Augustauskas pridėjo 11 taškų.

Pusfinalyje „Milasta“ susitiks su Skuodo „Kuršastos“ ir „Trakai-MAGNUS“ poros nugalėtoju. Šiuo metu 1:0 serijoje pirmauja Skuodo ekipa.