Miestas

Susitikimas su miesto vizualinio identiteto kūrėjais

Gruodžio 21 dieną, 13:00 val. Klaipėdos kultūros fabriko kino salėje „Klaipėda ID“ organizuoja diskusiją apie vizualinį identitetą. Renginio metu bus pristatyta Klaipėdos miesto pozicionavimo strategija, sukurta įgyvendinant Klaipėdos ekonominės plėtros strategiją 2030.

Diskusijoje, apie strateginę regionų raidą, dalyvaus strategijos rengėjai Synthesis Consulting Group, Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, Lietuvos marketingo asociacijos atstovai ir kiti ekspertai.

Naują Klaipėdos miesto vizualinį identitetą kursiančios agentūros Critical ir Xwhy pristatys dalyvaujamojo dizaino koncepciją ir praktikas, taikytas kuriant viešųjų subjektų vizualinį identitetą. Taipogi bus pristatytas naujai kuriamo Klaipėdos miesto vizualinio identiteto procesas ir veiksmų planas, supažindinta su veiklos principais ir keliamais uždaviniais.

Renginyje dalyvauti kviečiame visus besidominčius miestų rinkodara ir neabejingus Klaipėdos įvaizdžiui. Dalyvių prašome laikytis COVID-19 pandemijos valdymo priemonių, prašysime pateikti galimybių pasą ir dėvėti medicininę kaukę arba respiratorių.

Dalyvių registracija (būtina): https://forms.gle/7vt6j3XfQXPkccxt5 

1 1 vote
Article Rating
Žymos
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close