Miestiečiai

Geriausiai besimokantiems Palangos moksleiviams – piniginės premijos

Geriausiai besimokantys penktų–dešimtų klasių ir pirmų–ketvirtų gimnazinių klasių Palangos mokinių lauks finansinė paskata – Savivaldybės taryba ketvirtadienį patvirtino Palangos miesto savivaldybės mokinių skatinimo už mokymosi pasiekimus tvarką. Tikimasi, kad piniginis paskatinimas ne tik padės įvertinti mokinių mokslo metų pasiekimus, bet ir paskatins aukštą motyvaciją turinčius, gabius mokinius dar labiau stengtis siekiant kuo geresnių rezultatų moksle.

Mokiniai (išskyrus pradinukus), puikiai baigę mokslo metus, t. y., jei jų metinis visų mokomųjų dalykų įvertinimas siekia 10 balų, bus skatinami 500 eurų (neįskaitant mokesčių).

Piniginės premijos sulauks ir abiturientai, puikiai išlaikę valstybinius brandos egzaminus. Už kiekvieną valstybinį brandos egzaminą, įvertintą 100 balų, bus skiriama 250 eurų premija.

Piniginės premijos bus įteikiamos kasmet pasibaigus mokslo metams ir (ar) valstybinių brandos egzaminų pagrindinei sesijai. Lėšos šiam tikslui bus skiriamos iš Palangos miesto savivaldybės biudžeto. Šiais metais premijoms numatyta 15 tūkst. eurų.

Palangos miesto savivaldybės mokinių skatinimo už mokymosi pasiekimus tvarkoje numatyta, kad mokyklos ne vėliau kaip per dvi darbo dienas po mokinių metinio įvertinimo Palangos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriui turės raštu pateikti informaciją apie penktų-dešimtų klasių ir pirmų–ketvirtų gimnazijos klasių mokinius, kurių metinis visų mokomųjų dalykų įvertinimas yra „puikiai“, t. y. dešimčia balų.

Palangos senoji gimnazija informaciją apie abiturientus, kurie bent už vieną valstybinį egzaminą gavo šimto balų įvertinimą, Švietimo skyriui pateiks ne vėliau kaip per dvi darbo dienas po visų valstybinių brandos egzaminų rezultatų paskelbimo.

Sprendimą skirti premiją priims Palangos miesto savivaldybės meras.

Premija bus pervedama į mokinio, kuriam skirta premija, nurodytą sąskaitą banke. Jei premijos gavėjas yra nepilnametis ar neturi sąskaitos banke, lėšos bus pervedamos į vieno iš tėvų ar globėjų nurodytą sąskaitą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close