Miestiečiai

Gyventojai bus kviečiami rinkti patraukliausią Klaipėdiečio kortelės vizualinį sprendimą

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijoje buvo pristatyti pasiūlymai dėl Klaipėdiečio kortelės vizualinio sprendimo. Šių idėjų autoriai – Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakulteto Grafinio dizaino studijų programos  III kurso studentai (programos vadovas Martynas Lapas).

Idėjų atrankai pateikta 18 pasiūlymų, kurias Savivaldybės atstovai įvertino ypač palankiai. Vis dėlto svarbiausias vaidmuo vertinant pateiktas studentų idėjas atiteks būsimiems kortelės turėtojams. Patraukliausius pasiūlymus kviečiama rinkti visuomenė: balsuoti galės visi pageidaujantys, nepriklausomai nuo gyvenamos vietos Susipažinti su studentų darbais bus galima Savivaldybės interneto svetainėje www.klaipeda.lt

„Studentų pateiktos idėjos maloniai nustebino. Pateikti pasiūlymai – estetiški, novatoriški. Nekantriai lauksime visuomenės įvertinimo, kad galėtume iš daugiausia balsų sulaukusių pasiūlymų išrinkti daugiausia simpatijų pelniusius darbus ir juos teikti Įvaizdžio komisijos svarstymui“, – sakė Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis.

Studentų darbais yra patenkintas ir Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakulteto dekanas, prof. Alvydas Klimas. „Užduotis buvo kūrybiška ir laisva, apimtis – nedidelė, todėl jaunimas entuziastingai ir produktyviai ją atliko“, – sakė prof. A. Klimas. Jis pasidžiaugė, kad Savivaldybė su kūrybiniu pasiūlymu kreipėsi į būsimų profesionalių dizainerių „kalvę“ ir suteikė dar vieną progą būti naudingais miestui (2017 metais Lietuvos kultūros sostine tapusios Klaipėdos vizualinį dizainą taip pat sukūrė Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakulteto studentai).

Klaipėdiečiams ruošiama Klaipėdiečio kortelė, užtikrinsianti geresnes sąlygas naudojantis mieste veikiančių įstaigų paslaugomis. Klaipėdiečio kortelę galės gauti Klaipėdoje gyvenamąją vietą deklaravę pilnamečiai asmenys. Klaipėdiečio kortelė suteiks gyventojams papildomų nuolaidų lankantis savivaldybės kultūros bei sporto renginiuose, naudojantis įvairiomis mieste teikiamomis paslaugomis, tarp jų – ir viešojo transporto. Siekiama plėsti paslaugų, kurioms bus teikiamos nuolaidos, spektrą – tikimasi, kad nuolaidas šios lojalumo kortelės turėtojams siūlys tiek savivaldybės įstaigos, tiek privatus verslas. 

Savivaldybės administracija atliko rinkos tyrimą, iš kurio paaiškėjo, kad programinės įrangos sukūrimas, su gyvenamosios vietos deklaravimo duomenimis susietos kortelės integravimas į sistemą kainuos apie 120 tūkst. eurų. Tikimasi, kad Klaipėdiečio kortelė atsiras kitų metų pabaigoje.

Kortelės koncepcija šią vasarą buvo pristatyta Savivaldybės tarybos kolegijai, kuri palankiai įvertino sumanymą dėl Klaipėdiečio kortelės.

Kvietimas balsuoti už patraukliausią Klaipėdiečio kortelės vizualinį sprendimą bus paskelbtas artimiausiu metu, apie tai informuosime atskirai.

0 0 votes
Article Rating
Žymos
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Susiję straipsniai

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close