Miestiečiai

Išrinktas judriausias Klaipėdos miesto darželis

Jau šeštąjį kartą organizuojamo Judriausio darželio konkurso apdovanojimai, pritraukę gausų būrį ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių.

Galima pasidžiaugti, jog šiemet norą dalyvauti konkurse pareiškė 25 įstaigos, kurios porą mėnesių vykusio konkurso metu organizavo įvairias sveikatinantį fizinį aktyvumą skatinančias veiklas ugdymo įstaigose ir už jų ribų, rinko kilometrus dviračiais, pėsčiomis ar kitomis nemechaninėmis ir neelektrinėmis transporto priemonėmis, o juos fiksavo mobiliosiomis programėlėmis. Susumavus visų dalyvių surinktus kilometrus buvo pasiekta 294 000 km, o tai yra daugiau kaip 7 kartus aplink pasaulį per pusiaują.

„Džiaugiuosi, kad Judriausio darželio konkursas Klaipėdoje tapo gražia tradicija. Tai reikalinga ir prasminga iniciatyva, skatinanti pačius jauniausius klaipėdiečius rinktis judėjimą ir sveiką gyvenimo būdą. Tikiuosi, kad konkurse įgytos patirtys ir žinios kiekvienam dalyviui taps kasdienio gyvenimo dalimi, kad fizinis aktyvumas bus ne prievolė, o natūrali dienos dalis. Nuoširdžiai dėkoju organizatoriams, rėmėjams, ikimokyklinių įstaigų kolektyvams ir tėveliams už jaunosios kartos sveikos gyvensenos puoselėjimą“, – mintimis po renginio dalijosi Klaipėdos miesto vicemerė Vaida Raugelė.

Šių metų konkurse pirmoji vieta atiteko Klaipėdos lopšeliui-darželiui „Svirpliukas“. Jam įteiktas konkurso rėmėjo UAB „Vertybių auditas“ prizas – šiaurietiškojo ėjimo lazdos.

„Keletą metų Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras vykdo gražias iniciatyvas, švietimo įstaigas įtraukiančias į sveikatinimo renginius, projektus, veiklas. Dvejus metus „Svirpliuko“ renovacijos metu įvairios veiklos buvo ribojamos. Šiuo metu džiaugiamės naujais pastatais, sutvarkytomis lauko erdvėmis, šalia esančiu taip pat renovuotu Skulptūrų parku. Įstaigos bendruomenė mielai prisidėjo prie visų prasmingų iniciatyvų, ypač sveikatinimo srityje. Visus metus organizavome daug respublikinių konkursų, sveikatingumo dienų, susijusių su judėjimu, edukacinių veiklų su visa įstaigos bendruomene, dažnas išvykas prie jūros, keliavome pažintiniais takais. Taip įveikėme 41,878 kilometro. Didžiausi nueitų kilometrų skatintojai – mūsų ugdytiniai. Visų įvykusių renginių pati didžiausia dovana – tai sveikata. Šią veiklą tęsime toliau, brandinsime ir naujas iniciatyvas. Kiekvienas nueitas žingsnis labai prasmingas. Didžiuojamės savo bendruomene“, – džiaugsmo neslėpė Klaipėdos lopšelio-darželio „Svirpliukas“ direktorė Audronė Šiliauskienė.

Antrąją vietą konkurse užėmė Klaipėdos lopšelis-darželis „Atžalynas“. Konkurso rėmėjo Klaipėdos Rotary klubo „Karalienė Luizė“ įsteigtas prizas – gimnastikos / sėdėjimo kamuoliai.

Trečioji vieta atiteko Klaipėdos lopšeliui-darželiui „Volungėlė“, apdovanotam UAB „Žaliakynė“ įsteigtu prizu – 2 mobiliais krepšinio stovais su kamuoliu.

Visi dalyviai gavo Klaipėdos miesto mero pasirašytas padėkas ir simbolines dovanėles. Vaikus renginio metu linksmino ir kvietė šokti mažųjų itin mėgstami šunyčių patrulių personažai, o po apdovanojimų renginio dalyviai galėjo smagiai pažaisti su didžiuliais muilo burbulais.

Renginį finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė, organizuoja Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras. Renginio partneriai ir rėmėjai – Klaipėdos Rotary klubas „Karalienė Luizė“, UAB „Vertybių auditas“, UAB „Žaliakynė“.

Visiems dalyvavusiems dar kartą linkime neprarasti entuziazmo ir dalyvauti kitų metų konkursuose, kuriuose visada laukiami ir nauji dalyviai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close