Miestiečiai

Klaipėdietis medikas – tarp geriausių šalies vadovų

Savaitraščio „Lietuvos sveikata“ organizuojamuose „Metų vadovo“ apdovanojimuose klaipėdiečiai ir šiemet neliko šešėlyje. Klaipėdos jūrininkų ligoninės Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriaus vedėjas Nerijus Klimas pripažintas 2017 metų profesijos autoritetu.

„Tokie įvertinimai rodo, kad Klaipėdoje dirba išties profesionalūs ir savo darbui atsidavę medikai, aukščiausios klasės specialistai, kuriuos vertina ir kolegos, ir pacientai, o jų nuoširdus ir pasiaukojantis darbas matomas ir iš sostinės. Turime didžiuotis, gerbti ir vertinti jų atsidavimą mediko profesijai,“ –  sako apdovanojimų ceremonijoje dalyvavęs ir laureatą pasveikinęs Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Vilniuje penktadienio vakarą, kovo 2 d., vykę „Metų vadovo“ apdovanojimai – vienas pagrindinių sveikatos sistemos metų renginių, šiemet suorganizuoti jau 15 kartą.

Kandidatūras į geriausiųjų nominacijas renka medikų bendruomenė, sveikatos sistemai nusipelnę žmonės, pacientai, savaitraštis „Lietuvos sveikata“ bei portalas www.lsveikata.lt. Nugalėtojai skelbiami nominacijose „Metų vadovas“, „Metų profesijos autoritetas“, „Metų sėkmė“, „Metų administratorius“, „Metų proveržis“, „Metų strategas“, „Už gyvenimo nuopelnus“, šiemet įsteigta ir nauja nominacija – „Kylanti žvaigždė“.

Pernai nominacijoje „Metų profesijos autoritetas“ taip pat nugalėjo klaipėdietė medikė. Šis apdovanojimas praėjusiais metais atiteko dr. Aistai Plieskienei, Klaipėdos universitetinės ligoninės Branduolinės medicinos centro vadovei, Aukštųjų energijų skyriaus vedėjai, gydytojai onkologei radioterapeutei.

Parengta pagal Klaipėdos miesto savivaldybės informaciją

Žymos

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close