Miestiečiai

Klaipėdos mokiniai susitiko su vaizdo montažo meistru

Jau ne pirmus metus Klaipėdos miesto savivaldybė organizuoja konkursą 7–8 klasių mokiniams „Apsižvalgyk, ar matai grėsmes“. Dalyvaujančios ugdymo įstaigos suburia penkių jaunuolių komandą, kuri turi sukurti vaizdo filmuką civilinės saugos tema.

Tiesa, nuo šių metų atsirado naujovė. Konkurse užsiregistravusias komandas organizatoriai kviečia susipažinti su vaizdo menui gyvenimą paskyrusiais žmonėmis. Šį kartą pažvelgti į savo darbo užkulisius jaunuolius pakvietė vienu geriausiu vaizdo montuotoju laikomas klaipėdietis Arūnas Eimulis.  „Su jaunimu dirbu ne pirmą kartą,  tačiau labai smagu kai galiu pasidalinti savo žiniomis, patirtimi. Matau, kad jaunimas perspektyvus, jaučiu augančią konkurenciją“, – juokavo Klaipėdos vaizdo studijos vadovas A. Eimulis.

O ir mokiniai liko sužavėti. „Sužinojau kaip montuoti, kaip muziką į filmuką įterpti. Buvo labai smagu!”, – emocijų neslėpė septintokas Reinartas. Jau penkiuose skirtinguose vaizdo darbų konkursuose dalyvavusi aštuntokė Toma sakė montažu besidominti ir laisvalaikiu, tad šiam susitikimui ruošėsi ir Arūnui Eimuliui pateikė aibę klausimų. „Norėjau sužinoti ką apie tą informaciją, kurią radau internete, pasakys profesionalas“, – neslėpė mergina.

Pasak vieno iš konkurso komisijos narių, Klaipėdos savivaldybės viešųjų ryšių atstovo Vitalijaus Čiapo, tokie susitikimai padeda mokiniams praplėsti akiratį bei gauti naudingų patarimų iš profesionalų. Anot jo, planuojama, kad kitais metais su konkurso dalyviais bendraus žinomas ir tarptautinį pripažinimą pelnęs šiuolaikinio kino lietuvių režisierius. „Šis žmogus žinomas tiek mūsų šalyje, tiek užsienyje. Ir pirminio pokalbio metu sakė mielai atvyksiąs į Klaipėdą pabendrauti su moksleiviais. Vis dėlto,  kol „nesukirtome rankomis“ dar vardo ir pavardės paskelbti nenorime“, – intrigą išlaikė V. Čiapas.

Kasmet registracija į šį konkursą vyksta iki sausio 29 d. Darbus mokiniai turi atsiųsti iki vasario 15 d. Komandų sukurtus vaizdo įrašus vertins Savivaldybės administracijos direktoriaus sudaryta komisija. Ceremonija ir darbų peržiūra vyks kovo 1 d. Klaipėdos miesto savivaldybėje.

Klaipėdos miesto savivaldybės informacija

Žymos

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close