Sportas

K. Ziko benefisas nutraukė „Omega-Tauras“ pergalių seriją

Netikėtumas buvo užfiksuotas Klaipėdoje, kur aikštės šeimininkai LCC krepšininkai (7-5) 91:88 (18:24, 27:18, 25:23, 21:23) palaužė A diviziono lyderius Kauno raj. „Omega-Tauras“ (9-2).

Klaipėdiečiai nutraukė aštuonių „Omega-Tauras“ pergalių seriją ir išrašė varžovams vos antrąjį pralaimėjimą šį sezoną.

Lygi kova vyko visų rungtynių metu. Po dviejų kėlinių šeimininkai įgijo 3 taškų pranašumą (45:42). Trečiajame kėlinyje, LCC neleido varžovams perlaužti rungtynių savo naudai ir toliau išliko priekyje (70:65).

Likus 1:13 minutės, Vidmantas Užkuraitis tritaškius išlygino rezultatą (88:88), tačiau šį kartą fortūna, buvo ne „Omega-Tauras“ pusėje. Likus 18 sekundžių iki rungtynių pabaigos, LCC krepšininkas Nikita Sokolov smeigė tritaškį, kuris tapo pergalingu.

Paskutinis Justino Leganovič tritaškis, kuris galėjo išplėšti pratęsimą buvo netaiklus ir šeimininkai šventė įspūdingą pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė įspūdingai rungtyniavęs Kornelijus Zikas. Puolėjas pelnė 34 taškus, atkovojo 9 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko net 46 naudingumo balus.

Lemiamą tritaškį pataikęs Nikita Sokolov surinko 18 taškų, Paulius Narvilas pridėjo 17.

„Omega-Tauras“ ekipai 25 taškus pelnė Vidmantas Užkuraitis, Šarūnas Vasiliauskas surinko 14.