MadeinKlaipeda.lt
Home » Nauja platforma „LT Buddies“ užsieniečiams Lietuvoje ieškos draugų
Naujienos

Nauja platforma „LT Buddies“ užsieniečiams Lietuvoje ieškos draugų

Vienas iš didžiausių iššūkių, su kuriuo užsieniečiai susiduria Lietuvoje yra socialinė integracija, t. y. ryšių ir draugysčių su lietuviais stoka. Siekiant šią problemą spręsti, sukurta platforma „LT Buddies“, kuri sujungia vietinius ir naujai atvykusius gyventojus (taip pat ir grįžusius lietuvius) bendroms veikloms.
Puslapis www.ltbuddies.com talpina registracijos formą, kurią užpildę ilgalaikiai ir nauji Lietuvos gyventojai yra „suporuojami“ atsižvelgiant į bendrus pomėgius ir užsienio kalbų žinias. Misija – padaryti mūsų miestus atvirus ir tolerantiškus visiems, stiprinti bendruomeniškumą, kultūrinius mainus.
„Ar žinojote, kad 4 iš 5 lietuvių nepažįsta užsieniečių Lietuvoje ir kad Lietuvoje gyvenantys užsieniečiai, dažnai jaučiasi stokojantys vietinių kontaktų? Prisijunk prie LT Buddies platformos, kuri jungia ilgalaikius ir naujai atvykusius gyventojus bendroms veikloms. Tapk bičiuliu užpildęs trumpą registracijos formą www.LTbuddies.com“, – kviečia platformos kūrėjai.
Parengta pagal Klaipėdos TIC informaciją

Panašūs pranešimai

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika