Sportas

Atkakli akistata Klaipėdoje, LCC triumfas išvykoje bei triuškinanti „Gargždų SC“ pergalė

Prienuose – LCC tarptautinio universiteto triumfas

Galingą ketvirtąjį kėlinį sužaidę LCC tarptautinio universiteto krepšininkai (4-5) pasiekė dar vieną pergalę Nostra.lt-RKL A divizione. Gyčio Krugelevičiaus auklėtiniai išvykoje 92:79 (28:26, 17:14, 18:24, 29:15)  nugalėjo Prienų „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkus (4-3).

Po trijų ketvirčių šeimininkai dar turėjo minimalų pranašumą (64:63). Vis dėl to lemiamame kėlinyje sąlygas diktavo svečiai iš Klaipėdos. 29:15 ketvirtį laimėję LCC krepšininkai pasiekė pergalę Prienuose bei įsirašė ketvirtąją pergalę šiame sezone.

Tuo tarpu prieniškiai lieka su keturiomis pergalėmis bei patyrė trečiąją nesėkmę.

Klaipėdiečius į pergalę vedė Paulius Narvilas pelnęs 22 taškus, Kornelijus Zikas surinko 19, Nikita Sokolov pridėjo 17 taškų.

Prieniškius, kaip įprasta, į priekį vedė Domantas Šeškus, kuris pelnė 28 taškus, Pauliaus Steikūno sąskaitoje – 19 taškų.

B divizionas

Triuškinanti „Gargždų SC“ pergalė

Užtikrintą pergalę namuose pasiekė „Gargždų SC“ krepšininkai (5-2). Luko Aleksandravičiaus auklėtiniai 85:58 (27:15, 19:9, 18:16, 21:18) sutriuškino Raseinių „Brosta-KKSC“ (4-2).

Šeimininkai jau nuo pirmųjų rungtynių minučių diktavo sąlygas aikštėje ir po pirmojo ketvirčio susikrovė dviženklę persvarą (27:15). Gynyboje dominavę gargždiškiai sužaidė dar vieną gerą kėlinį ir į pertrauką išėjo turėdami triuškinantį ir saugų pranašumą (46:24).

Po pertraukos vyko lygesnis žaidimas, kuris turėjo tenkinti tik šeimininkus, kurie pasiekė užtikrintą pergalę savo žiūrovų akivaizdoje.

Nugalėtojams Arvydas Toliušis pelnė 16 taškų, 12 surinko Paulius Šylius, po 11 taškų pridėjo Tadas Augustauskas ir Juozas Virkutis.

Raseiniškiams Gvidas Kačiušis pelnė 28 taškus, Gabrielius Kreimeris surinko 15.

Klaipėdoje – dramatiška „VKKM-Neptūnas“ pergalė

Atkaklios rungtynės įvyko Klaipėdoje, kur aikštės šeimininkai „VKKM-Neptūnas“ krepšininkai (3-4) 72:68 (11:16, 16:17, 21:13, 24:22) palaužė KTU krepšininkus (3-3).

Pirmoje rungtynių pusėje trapų pranašumą įgijo svečiai iš Kauno (33:27). Visgi, sėkmingas trečiasis kėlinys leido šeimininkams ne tik priartėti, bet ir persverti rungtynių rezultatą (48:46).

Ketvirtajame kėlinyje nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis rungtynių sekundėmis. Likus 8 sekundėms iki rungtynių pabaigos, KTU atstovas Zigmas Keršis stojo prie baudų metimų linijos ir turėjo šansą išlyginti rezultatą. Visgi, vieną baudos metimą krepšininkas prametė (68:69).

Svečiai iš Kauno turėjo dar vieną šansą, kadangi, klaipėdiečiai taip pat prametė vieną baudos metimą. Vis dėl to, lemiamoje atakoje KTU krepšininkai suklydo, o Matas Staugaitis dėjimu įtvirtino pergalę „VKKM-Neptūnas“ komandai.

Klaipėdiečiams Matas Staugaitis pelnė 17 taškų, Nikita Čikunov surinko 16, Svajūnas Jablonskis pridėjo 14 taškų.

KTU gretose 19 taškų pelnė Ainaras Budginas, Mantvydas Kalinauskas surinko 11, Arminas Bareckas pridėjo 10 taškų.