Sportas

Bronzą pelniusiam „Neptūnui“ – Klaipėdos sveikinimai

Lietuvos krepšinio lygos bronzos medalius iškovojusius Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus pasveikino miesto meras Vytautas Grubliauskas. Dėkodamas už pelnytus medalius meras pabrėžė, kad po tokio dramatiško sezono, kokį teko išgyventi „Neptūnui“, iškovota bronza spindi tikru vertybiniu auksu.

„Šie medaliai – neabejotinai didžiulis laimėjimas, tačiau dar gerokai didesnė pergalė yra tai, kad „Neptūnas“ išliko. Išskirtinai dėkoju treneriui, kuris lemiamu momentu sugebėjo išsaugoti komandą ir nepasiduoti panikai bei abejonėms – tai yra didžioji pergalė. O šie bronzos medaliai, vainikuojantys dramatiško sezono pabaigą, spindi tikru auksu – vertybiniu auksu“, – sveikindamas komandą sakė miesto meras.

Klubo sporto direktorius Donatas Zavackas komandos vardu miesto merui įteikė simbolinį medalį ir dėkojo, kad miestas nenusisuko komandai sunkiu metu bei padėjo visais įmanomais būdais.

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai Lietuvos krepšinio lygos čempionate bronzos medalius iškovojo nugalėję Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą. Klaipėdos krepšininkai į Lietuvos krepšinio lygos prizininkų gretas sugrįžo po pertraukos. Paskutinį kartą klaipėdiečiai medaliais džiaugėsi 2016 metais.

Šį sezoną du „Neptūno“ krepšininkai – Renaldas Seibutis ir Edgaras Želionis – gavo ir asmeninius apdovanojimus. Į simbolinį sezono penketuką, kurį sudarė Lietuvos krepšinio lygos klubų treneriai ir lygos administracija, pateko Edgaras Želionis, o Renaldas Seibutis išrinktas kaip garbingiausias lygos krepšininkas. Šioje kategorijoje nugalėtoją rinko lygos teisėjai.

Parengta pagal Klaipėdos miesto savivaldybės informaciją

Žymos

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close