Sportas

Klaipėda pasveikino „Dragūno“ rankininkus

Lietuvos rankinio lygos čempionų titulą dar kartą apgynusius Klaipėdos rankinio klubo „Dragūnas“ sportininkus pasveikino Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, mero pavaduotojas Arvydas Cesiulis bei Savivaldybės Sporto ir kūno kultūros skyriaus vedėja Rasa Rumšienė. Meras pajuokavo, kad „Dragūno“ pergalės jau tampa gražia kasmetine pavasario tradicija.

„Didžioji Jūsų stiprybė – pastovumas bei kovingumas aikštelėje. Esate ne tik vieni tvirčiausių rankų Klaipėdoje ir Lietuvoje turėtojai, bet ir ypatingai tvirto sportinio charakterio savininkai. Ačiū komandai, treneriams, rėmėjams. Jūs užduodate auksinį toną bei auksinį standartą ne tik rankinio sportui, bet ir visų kitų komandinių sporto šakų atstovams“, – sveikindamas uostamiesčio rankininkus sakė Klaipėdos meras.

Klaipėdos miesto rankinio klubo „Dragūnas“ sportininkai Lietuvos rankinio čempionato nugalėtojais tapo jau 9 kartą per pastaruosius 10 sezonų. Finalo serijoje iki trijų pergalių Klaipėdos komanda tris kartus iš eilės įveikė Vilniaus VHC „Šviesa“ ekipą.

Parengta pagal Klaipėdos miesto savivaldybės informaciją

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close