Švietimas

Klaipėdoje intensyviai tvarkomi mokyklų sporto aikštynai

Vytauto Didžiojo gimnazijoje atlikti sporto aikštyno atnaujinimo darbai. Buvo atnaujinta futbolo aikštė su dirbtine danga, bėgimo takai su lengvosios atletikos sektoriais. Taip pat buvo įrengta liejamos sintetinės dangos krepšinio, tinklinio, teniso ir kvadrato aikštelė su aptvėrimu. Darbams skirta per 306 tūkstančius eurų.

Atidarymo metu naujajame aikštyne surengtos simbolinės futbolo varžybos. Vytauto Didžiojo gimnazijos moksleiviai išbandė ir bėgimo takus. „Džiaugiuosi matydamas dar vieną įgyvendintą projektą. Juk svarbu ugdyti ne tik profesionalius sportininkus, o ir suteikti tinkamas sąlygas fiziškai lavintis moksleiviams pamokų metu ir po jų“, – teigė atidarymo juostelę perkirpęs Klaipėdos m. savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas.

Darbai baigti ir „Versmės“ progimnazijos sporto aikštyne. Baigiama sutvarkyti ir universali sporto aikštelė prie Vydūno gimnazijos, darbai dar vyksta ir šį rudenį bus baigti prie Gedminų progimnazijos, Hermano Zudermano bei Žemynos gimnazijų. Per penkerius metus numatyta sutvarkyti visų mokyklų sporto aikštynus.

Parengta pagal Klaipėdos miesto savivaldybės informaciją

0 0 vote
Article Rating
Žymos
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close