Sportas

Klaipėdoje – užtikrinta „Kupiškio“ pergalė

Penktąją pergalę šiame sezone džiaugėsi „Kupiškio“ krepšininkai (5-2). Alvydo Puzelio auklėtiniai išvykoje 80:71 (21:15, 23:20, 16:16, 20:20) nugalėjo LCC tarptautinio universiteto krepšininkus (2-5).

Esminį rungtynių pranašumą svečiai susikrovė pirmoje rungtynių pusėje. 9 taškų persvarą į pertrauką išsinešę „Kupiškio“ krepšininkai (44:35), ją išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Likus 1:30 minutės iki rungtynių pabaigos, svečiai įgijo saugų 13 taškų pranašumą (80:67)

Klaipėdiečiams pavyko apkarpyti deficitą, bet rungtynių nugalėtojo tai nepakeitė.

Nugalėtojams Nojus Verbickas pelnė 17 taškų, 15 surinko Justas Maceikis, 13 taškų pridėjo Paulius Blieka.

LCC ekipos nuo nesėkmės neišgelbėjo 18 taškų pelnęs Kasparas Jonauskas, po 15 surinko Kornelijus Zikas ir Nikita Sokolov.