Švietimas

Klaipėdos valstybinėje kolegijoje praūžė „Karjeros dūzgės 2018“

Lapkričio 28 dieną, Klaipėdos valstybinėje kolegijoje praūžė karjeros diena – „Karjeros dūzgės 2018“.

Studijų ir karjeros centrui su fakultetų atstovais, kilo idėja – pirmą kartą, suburti Inžinerijos, Technologijų, Informatikos, Sveikatos, Ugdymo, Socialinių mokslų, Verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių, grupių absolventus ir darbdavius vienoje vietoje.

Renginio metu, dūzgė visa Kolegijos bendruomenė su didžiuliu būriu studentų ir daugiau kaip trisdešimt įmonių atstovų. Dūzgių metu atvykusieji galėjo pabendrauti su „Vičiūnai group”, „Real job finder”, „Circle K”, „Dino.lt”, Sveikatingumo centro „Energetikas“, „Litana“, „Neogroup“, „SBA“, „Mars Lietuva“, „Grigeo Klaipėda“, „KPMG“, „Ergo“, „ITCC“, „Swedbank“, „Vakarų medienos grupė“ ir kitų įmonių atstovais. Studentai galėjo surasti darbo ar praktikos vietą, užmegzti profesinius kontaktus, susipažinti su šiuolaikiniam darbuotojui keliamais reikalavimais.

„Karjeros dūzgėse 2018“ savo patirtimi ir asmeninėmis sėkmės istorijomis su renginio dalyviais taip pat dalinosi: UAB „Vesvela” direktorius Vladimir Boiko, KVK dėstytoja, žurnalistė ir komunikacijos specialistė Laura Sėlenienė, asmeninė įžymybių trenerė ir dietetikos studijų programos studentė Rūta Beišyte–Aminova, Beauty Room komandos narė, KARAJA kosmetikos atstovė, grožio terapijos studijų programos absolventė Ieva Jakubauskė.

„Džiaugiamės tokiu aktyviu dalyvavimu ir tikimės, kad šios „Karjeros dūzgės“ taps tradicija, kuri padės studentams atidžiau pažvelgti į savo profesinę karjerą ir susikurti puikią ateitį“, – renginio sėkme džiaugėsi organizatoriai.

Parengta pagal pranešimą spaudai

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close