Transportas

Judėjimas miesto kapinėse per Mamos dieną

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija informuoja, kad kapinių lankymo laikas nuo 8 val. iki 21 val. Siekiant išvengti  transporto spūsčių prie pagrindinių Lėbartų kapinių vartų š. m. balandžio 30 ir gegužės 1 dienomis Lėbartų kapinėse keičiama transporto važiavimo tvarka – į kapines įvažiuojama pro centrinius vartus, išvažiuojama pro „plėtros“ vartus.

Š. m. gegužės 1 d. su transporto priemone į Lėbartų ir Joniškės kapinių teritoriją bus galima įvažiuoti tik iki 12 val. Kitomis dienomis transporto priemonės į kapinių teritoriją įleidžiamos iki 20 val.

Vadovaujantis Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2021-01-28 sprendimu Nr. T2-22 „Dėl Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2017 m. lapkričio 23 d. sprendimo  Nr. T2-315 „Dėl leidimų laidoti išdavimo, laidojimo ir Klaipėdos miesto viešųjų kapinių lankymo tvarkos aprašo ir netvarkomų kapaviečių pripažinimo neprižiūrimomis ir kapavietės identifikavimo komisijos nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo“ su transporto priemone į kapinių teritoriją leidžiama įvažiuoti asmenims su negalia, pateikus neįgalumo pažymėjimą bei asmenims sulaukusiems 80 metų, pateikus amžių patvirtinančius dokumentus.

Š. m. balandžio 30 ir gegužės 1 dienomis kapaviečių statymo, rekonstravimo, remonto darbai nerekomenduojami. Lankydami artimųjų, draugų, pažįstamų kapus, prašome laikytis rimties ir pagarbos, nesivesti į kapines gyvūnų, kapaviečių tvarkymo atliekas dėti į tam skirtas vietas.

Šventinę prekybą gėlėmis organizuojama: Joniškės kapinėse ties pagrindiniu įvažiavimu – leidimus išduoda Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Licencijų leidimų skyrius, o Lėbartų kapinėse – trijose aikštelėse, leidimus išduoda UAB „Senasis turgus“.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija

0 0 votes
Article Rating
Žymos
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close