Transportas

Prašo pranešti apie netinkamai paliktus paspirtukus

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija gauna miesto gyventojų pranešimus dėl netvarkingai eksploatuojamų ir parkuojamų bendrovės „Bolt Technology OÜ“ elektrinių paspirtukų.

Minėtos bendrovės atstovų paprašyta peržiūrėti mieste stovinčių paspirtukų tinklą, kad jie būtų tinkamai perstatyti ir nekliudytų kitiems eismo dalyviams.

Bendrovė įsipareigojo apriboti vietas, kuriose paspirtukai negali būti paliekami ir prašo patikslinti informaciją tam, kad galėtų peržiūrėti netinkamose vietose paliktus paspirukus, juos identifikuoti ir nubausti klientus, kurie netvarkingai palieka paspirtukus arba išvis iš kai kurių zonų pašalinti paspirtukus.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija prašo gyventojų pranešti apie netinkamai paliktus paspirtukus, užpildant anketą šią paslaugą teikiančios bendrovės internetiniame tinklalapyje https://bolt.eu/lt/report-scooter/ . Tokiu būdu bendrovė operatyviai gaus informaciją ir galės greitai sureaguoti bei pašalinti elektrinių paspirtukų parkavimo tvarkos pažeidimus.

0 0 votes
Article Rating
Žymos
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close