Sportas

Pergalingas „Tauragės“ metimas, „Ryto-MRU“ revanšas ir „Milasta“ ketvirtfinalyje

Nostra.lt-RKL pirmenybėse įvyko dar šeši atkrintamųjų susitikimai.

A divizionas

Kupiškyje – per žingsnį nuo ketvirtfinalio atsidūrusių tauragiškių pergalingas metimas

Sunkią pergalę išvykoje pasiekusi „Tauragė“ – atsidūrė per vieną pergalė nuo A diviziono ketvirtfinalio.

Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai 65:64 (15:12, 16:18, 19:12, 15:22) palaužė „Kupiškio“ krepšininkus.

Serijoje iki trijų pergalių tauragiškiai pirmauja 2:0.

Rungtynių pabaiga susiklostė itin beprotiškai. Likus 29 sekundėms iki rungtynių pabaigos. Šeimininkai pirmavo minimaliu skirtumu (64:63), o „Tauragės“ krepšininkai grįžę po minutės pertraukėlės nesėkmingai išsimetė kamuolį iš už šoninės linijos ir pažeidė vidurio linijos taisyklę.

Kuomet atrodė, jog viskas yra „Kupiškio“ rankose, Paulius Blieka prasižengė puolime ir suteikė dar vieną šansą svečiams, kuriuo šie pasinaudojo.

Likus 12 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, Redas Jakubauskas dvitaškiu persvėrė rungtynių rezultatą (65:64). Lemiamas „Kupiškio“ krepšininko Beno Ilevičiaus metimas skriejo pro šalį ir tauragiškiai dramatiškai išsigelbėjo antrose aštuntfinalio serijos rungtynėse.

Nugalėtojams Gvidas Galinauskas ir Justas Vazalis pelnė po 19 taškų, pergalingo metimo autorius R. Jakubauskas surinko 10, Martynas Linkevičius pridėjo 8 taškus.

„Kupiškiui“ Geraldas Jonaitis pelnė 16 taškų, Benas Ilevičius surinko 14, Paulius Blieka pridėjo 10 taškų.

Trečiosios ir galbūt lemiamos serijos rungtynės vyks balandžio 3 dieną Tauragėje.

Vilniuje – „Ryto-MRU“ revanšas po pratęsimo

Serijoje tarp Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ sistemos auklėtinių – lygybė. Vilniečiai namuose po pratęsimo 81:79 (11:23, 23:7, 18:21, 22:23, 7:5) palaužė principinius varžovus.

Serijoje iki trijų pergalių rezultatas tapo 1:1.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Ryto-MRU“ auklėtinis Ignas Urbonas išlygino rezultatą (74:74), o žalgiriečiai lemiamoje atakoje nerealizavo dvitaškio metimo ir komandos teko aiškintis santykius pratęsime.

Jame paskutiniai taškai buvo pelnyti dar likus beveik pusantros minutės iki pratęsimo pabaigos.

Lemiama ataka priklausė kauniečiams, bet tiek Jokūbo Rudaičio dvitaškis, tiek Manto Juzėno tritaškis skriejo pro šalį.

Nugalėtojų gretose žibėjo Ignas Urbonas pelnęs 30 taškų, Artūras Vilutis surinko 12, Gabrielius Jokubauskas pridėjo 11 taškų.

Kauniečiams Mantas Juzėnas pelnė 24 taškus, Jokūbas Rudaitis surinko 18, Nedas Raupelis pridėjo 10 taškų.

Trečiosios serijos rungtynės balandžio 10 dieną vyks Kaune.

„Lūšis“ ir „Ataka“ išlygino aštuntfinalio serijų rezultatus

A divizione lygybę serijose atstatė dar du klubai.

Šilalės „Lūšis“ namuose 94:73 (28:21, 14:21, 24:17, 28:14) pranoko Prienų „Mačiūnų-KKSC“.

Nugalėtojams Linas Lekavičius pelnė 20 taškų, po 13 surinko Mindaugas Čepauskas ir Laimonas Remeikis, po 10 taškų pridėjo Justas Košys ir Nedas Vydmantas.

Prienų ekipai Arnas Tilindė pelnė 14 taškų, Paulius Steikūnas surinko 11, Kajus Okmanas pridėjo 10 taškų.

Trečiosios serijos rungtynės balandžio 3 dieną vyks Prienuose.

Tuo metu Raseiniuose revanšą pasiekė Kazlų Rūdos „Ataka“-Kauno kolegija, kuri 73:63 (12:17, 19:14, 17:20, 25:12) įveikė raseiniškius.

Serijos rezultatas tapo lygus – 1:1.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Gytis Asačiovas pelnęs 14 taškų, Dominykas Ratkus surinko 13, Karolis Šarukas pridėjo 12 taškų.

„Raseinių“ komandai Nojus Vaivada pelnė 14 taškų, Ernestas Serkevičius surinko 13, Augustas Žilinskas pridėjo 9 taškus.

Trečiosios serijos rungtynės balandžio 3 dieną vyks Kazlų Rūdoje.

B divizionas

Varžovus sutriuškinę „Milastos“ ir „Kuršastos“ klubai – B diviziono ketvirtfinalyje

B divizione bilietus į ketvirtfinalio etapą užsitikrino vieni iš šio čempionato favoritų – Birštono „Milasta“ ir Skuodo KKSC-„Kuršasta“ ekipos.

Birštono ekipa išvykoje 101:67 (26:20, 19:17, 25:16, 31:14) nepaliko vilčių „Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“ krepšininkus.

Seriją iki dviejų pergalių „Milasta“ laimėjo 2:0.

Ketvirtfinalyje Birštono ekipa susitiks su Gargždų sporto centro ir Anykščių KKSC-„Elmis“ poros nugalėtoju. Šiuo metu serijoje 1:0 pirmauja Gargždų klubas.

Nugalėtojus į pergalę vedė 24 taškus pelnęs Osvaldas Brazdžionis, 18 surinko Ignas Bilinskas, Dominykas Jurgelionis pridėjo 12 taškų.

Pakruojo komandai 22 taškus pelnė Nikas Stuknys, Aras Jukna surinko 18, Egitas Latanauskas pridėjo 8 taškus.

Tuo metu Skuodo KKSC-„Kuršasta“ 88:64 (22:16, 21:16, 22:18, 23:14) pranoko VKM-NAPC ekipą.

Seriją Skuodo komanda laimėjo rezultatu 2:0.

Ketvirtfinalyje šios ekipos lauks „Trakai-MAGNUS“ ir VDU-2 poros nugalėtojas. Šiuo metu serijoje 1:0 priekyje Trakų miesto komanda.

Nugalėtojams Gytautas Kibelkis ir Denas Andriuškevičius pelnė po 14 taškų, Paulius Mitkus surinko 12, Dominykas Vaitkus pridėjo 12 taškų.

Vilniečiams Mantas Liutkevičius pelnė 15 taškų, Titas Lavrinovič surinko 13, Kipras Redeckas pridėjo 9 taškus.