Turizmas

Klaipėda siūlo nemokamas ekskursijas viešuoju transportu

VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ pirmoji Lietuvoje siūlo savarankiškas ekskursijas į priemiestį maršrutiniais autobusais. Jums tereikia įsigyti viešojo transporto bilietą ir keliauti pasirinktu maršrutu.

Šia iniciatyva siekiama, kad Klaipėdos priemiesčiuose esantys gamtos ir istorijos turtais galėtų susipažinti kuo daugiau miestiečių. Klaipėdietis kraštotyrininkas Denisas Nikitenka parengė su Klaipėdos viešojo transporto maršrutų tinklu susietus ekskursijų aprašymus. Autorinis žinomo mūsų krašto mylėtojo žvilgsnis pastebi ir parodo ir gamtos, ir istorijos įdomybes. Aprašymai yra tiek išsamūs ir konkretūs, jog leidžia turint tekstą ir vaizdus pačiam sau pabūti gidu.

Mįslingasis Kukuliškių piliakalnis, Kocho bunkeriai, karalienės Luizės takai, senoji architektūra, lietuviškasis Stounchendžas, kuršių ir vikingų gyvenvietė, Minijos skardžiai – visa tai ir dar daugiau yra siūlomose ekskursijose.

Kodėl verta taip keliauti?

  • Pirma, ten tikrai gražu ir įdomu.
  • Antra, taip galima keliauti ir su vaikais: ekskursijų trukmė „nuo durų iki durų“ yra vos nuo kelių valandų iki pusdienio.
  • Trečia, viešuoju transportu keliauti yra nebrangu. Kai kurios ekskursijos pasiekiamos ir su pirmosios zonos (miesto) bilietu.
  • Ketvirta, patogu ir grįžti į miestą: nurodyta grįžimo stotelė, tikslūs tvarkaraščiai, galimybė stebėti autobuso atvykimą tikro laiko režimu išmaniajame telefone.

„Nemanome, kad mūsų siūlomos išvykų kryptys nukonkuruos jūros paplūdimius. Tačiau nuo minios šurmulio pavargusiems klaipėdiečiams priemiesčio ekskursijos – alternatyva. Tokios ekskursijos yra populiarios gerokai už mus turtingesnėse Skandinavijos šalyse. Ir, galbūt, jos ir dėl to yra tokios turtingos ir kultūringos. Šią vasarą kas savaitę pristatysime po naują išvyką į priemiesčius. Šią savaitę siūlome ekskursiją į Tauralaukio apylinkes“, džiaugsmo neslėpė „Klaipėdos keleivinio transporto“ atstovai.

Ekskursijų maršrutus galite rasti „Klaipėdos keleivinio transporto“ tinklalapyje.

Parengta pagal „Klaipėdos keleivinis transportas“ informaciją

Žymos

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close