Turizmas

Klaipėdoje viešėjo žurnalistai iš Izraelio ir Kazachstano

Vis daugiau žurnalistų iš užsienio lankosi Klaipėdos krašte. Šios viešnagės glaudžiai planuojamos su Lietuvos turizmo departamentu, kuris stengiasi kuo daugiau į mūsų šalį pakviesti keliones nušviečiančių žurnalistų iš įvairių užsienio šalių. Visai neseniai lankėsi žurnalistai iš Izraelio ir Kazachstano.

Žurnalistės iš Izraelio domėjosi turizmo galimybėmis pajūryje

Gegužės 29 dieną Klaipėdoje viešėjo ir miesto turizmo galimybėmis domėjosi žurnalistės Carmit Weiss, Irit Malca Brenner-Biksenshpan, Eleonora Khrizman iš Izraelio.

Vizito metu žurnalistės rinko informaciją straipsniams bei reportažams apie Lietuvos pajūrį portalams „GoTravel“, „TourNeto“ bei žurnalui „Laisha Israel magazine“, ypatingą dėmesį skirdamos Palangos, Klaipėdos bei Neringos turistiniam potencialui.

Ekskursijos po Klaipėdos senamiestį metu viešnios aplankė populiariausias miesto vietas – Teatro aikštę, Danės krantinę, Frydricho priemiestį, išbandė kalvio amatą Kalvystės muziejuje, apsilankė tik praėjusių metų gruodį atidarytame Lietuvos jūrų muziejaus akvariume bei susipažino su muziejaus teikiamomis paslaugomis.

Kazachstano žurnalistai atskrido į Lietuvą naujuoju skrydžiu į Lietuvą

Šių metų gegužę Kazachstano oro bendrovė „SCAT Airlines“ pradėjo tiesioginius skrydžius tarp Vilniaus ir Kazachstano sostinės Astanos. „SCAT Airlines“ skrydžiai iš Vilniaus vyks du kartus per savaitę – ketvirtadieniais ir sekmadieniais, keleivius skraidins 149 vietų orlaivis „Boeing 737–700“.

Reisą vieni iš pirmųjų šia savaitę išbandė 12 žurnalistų iš Kazachstano. Vizito Lietuvoje metu jie rengia reportažus bei straipsnius apie turizmo galimybes mūsų šalyje televizijai, portalams bei dienraščiams.

Gegužės 30 d. žiniasklaidos atstovai viešėjo ir Klaipėdoje, kur dalyvavo ekskursijoje po Klaipėdos miesto senamiestį, susipažino su uosto veikla išskirtinėje ekskursijoje laivu.

„Tikimės, kad 4 valandas trunkantis tiesioginis skrydis iš Astanos į Vilnių susilauks didelio turistų iš Kazachstano susidomėjimo bei padidins šios turizmo rinkos atstovų srautus Klaipėdoje“, – dalinosi lūkesčiais turizmo departamento atstovai.

Parengta pagal Klaipėdos TIC informaciją

Žymos

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close