Turizmas

Pirmoji Lietuvos jaunųjų gidų mokyklėlė sulaukė mažųjų antplūdžio

„Patiko vaikščioti po senamiestį, sužinojau daugiau istorijos“, „Šita stovykla pati šauniausia! Norėsiu lankyti, lankyti ir lankyti“, „Man labai patiko ši stovykla. Ekskursijos, proto mūšiai ir viskas, kas buvo čia“, „Buvo nuostabu, susiradau daug draugų, dar labai patiko arbatos valandėlė. Buvo fantastiškai smagu“ – tokiais vaikų atsiliepimais vakar baigėsi VšĮ Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro organizuota pirmoji Lietuvoje jaunųjų gidų mokyklėlė „Pažink savo miestą ir būk Klaipėdos miesto ambasadoriumi.

Keturiolika 3 – 4 klasių moksleivių savo savaitgalį praleido susipažindami su Klaipėdos miesto bei uosto istorija, gamindami baltiškus papuošalus, dalyvaudami įvairiuose žaidimuose bei proto mūšiuose. “ Labai džiaugiamės, jog po šios mokyklėlės vaikai į miesto istoriją pažvelgė kiek kitaip – jiems sužinojo kas ir kodėl pastatė Klaipėdos pilį, kur laikinai gyveno Prūsijos karalienė Luizė ir, kad skulptūra „Slibinas“ – tai ne kinų restorano iškaba, o mistinis Klaipėdos vardo atsiradimo legendos įamžinimo simbolis. Net ir per trumpą laiką vaikams pavyko sužinoti apie miestą tiek, kad baigdami šią mokyklėlę kiekvienas iš jų drąsiai pasakė, kad dabar jau yra pasiruošę pravesti ekskursiją savo tėvams, draugams ir artimiesiems.“ – sakė VšĮ Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro direktorė Romena Savickienė. Moksleiviams baigimo proga buvo įteikti „Jaunojo Klaipėdos miesto ambasadoriaus“ pažymėjimai bei atminimo dovanėlės.

Šis projektas dar bus tęsiamas. Numatoma, jog artimiausios jaunųjų gidų mokyklėlės įvyks spalio 21-22 d, spalio 30-31 d. , lapkričio 2-3 dienomis. Dalyvių skaičius ribojamas, todėl norinčius dalyvauti prašome užsiregistruoti tel. 412186 arba el. paštu : tic@klaipedainfo.lt.

Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro informacija

 

Žymos

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close