MadeinKlaipėda.lt
Home » JAV ambasadorė domėjosi SGD klasterio veikla
Uostas

JAV ambasadorė domėjosi SGD klasterio veikla

Uostamiestyje lankėsi Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadorė Lietuvoje Anne Hall, kur susitiko su Lietuvos SGD klasterio atstovais. Vizito metu susipažinta su šios platformos veikla bei aptartos bendradarbiavimo galimybės.

Susitikime dalyvavo Klaipėdos universiteto, AB „Lietuvos geležinkeliai”, AB „Klaipėdos nafta“, AB „Vakarų laivų gamykla“, UAB „Litgas“, tarptautinių klasterio partnerių – „Schneider Electric”, „Emerson Automation Solutions”, „DNV-GL“ – atstovai.

Partneriai pristatė šiuo metu įgyvendinamus technologinius projektus, viešnią itin domino klasterio rėmuose vystomo mokslo ir verslo bendradarbiavimo pobūdis.

„Susitikimas išties reikšmingas turint omenyje tai, jog JAV planuoja didinti dujų eksportą į Europą. Mums tai reikštų didesnį energetinį saugumą, o taip pat naujas galimybes SGD infrastruktūros plėtrai Klaipėdoje ir visame Baltijos jūros regione“, – pažymėjo klasterio veiklą koordinuojančio Klaipėdos mokslo ir technologijų parko plėtros vadovas Andrius Sutnikas.

Lietuvos SGD klasteris įsteigtas 2016 m. siekiant, kad Lietuva taptų SGD technologijų ir distribucijos centru Baltijos jūros regione bei užtikrinti efektyvų bendradarbiavimą energetikos, švietimo ir mokslo bei verslo srityse.

Parengta pagal pranešimą spaudai

Panašūs pranešimai

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika