Naujienos

Vieno baltymo pašaras katėms: kuo jis naudingas?

Turbūt jums kyla klausimas, kuo vieno baltymo maistas katėms skiriasi nuo kitų pašaro tipų? Viskas yra labai paprasta: tokiame maiste yra tik vienas gyvūninės kilmės baltymas (pavyzdžiui, vištiena, ėriena ar triušiena). Tokio tipo pašaras gali būti tikras išsigelbėjimas alergiškoms ar jautrią virškinimo sistemą turinčioms katėms, nes jame nėra jokių dirbtinių priedų ar tam tikrų neaiškios kilmės ingredientų, kurie dažnai yra naudojami tik kaip pašaro užpildas.

Galimybė greičiau nustatyti alergijos sukėlėją

Jei jūsų katė yra alergiška, tinkamo pašaro paieškos gali pareikalauti tikrai nemažai laiko bei pastangų, todėl veterinarai gana dažnai rekomenduoja išbandyti vieno baltymo pašarą. Pavyzdžiui, jei pasirenkamas maistas, kuriame yra tik vištienos baltymai, po kurio laiko galima įvertinti, ar alergija vis dar išliko, ar vis dėlto augintinio būklė pagerėjo. Jei alergijos simptomai vis dar neatsitraukia, tokiu atveju vertėtų išbandyti pašarą su kitos rūšies baltymu (pavyzdžiui, su tunu, antiena ar triušiena).

Lengviau virškinamas pašaras

Vieno baltymo pašaras katėms yra lengviau virškinamas, todėl toks pašaras gali būti rekomenduojamas ir tada, jei augintinį kankina virškinimo sutrikimai. Įprastai vieno baltymo pašaras yra gaminamas vien tik iš gyvūninės kilmės produktų, todėl katės organizmas tokį maistą kur kas lengviau įsisavina.

Svarstote, kur galima įsigyti katėms skirto pašaro su vieno baltymo šaltiniu? Apsilankykite šioje internetinėje svetainėje https://evet.lt/category/maistas-katems?maisto-rusis12=vieno-baltymo, ir pasirinkite jus dominančią produkciją.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close