Naujienos

„Workation Klaipėda‘19“ kviečia pajūryje pirmadienius pradėti kitaip

Pirmadienį, gegužės 20 d. klaipėdiečiai pristatė „Workation Klaipėda’19“ arba „Dirbk ir atostogauk Klaipėdoje’19“ kampaniją, skirtą šiltuoju sezonu pakviesti paslaugų sektoriaus įmones, komandas ir tiesiog laisvai dirbti galinčius žmones iš kitų Lietuvos miestų atvažiuoti į Klaipėdą ir patirti, ką reiškia dirbti ir atostogauti pajūryje.

Į ankstyvą pirmadienio rytą ant Baltijos jūros kranto esančioje kavinėje „Ateik ateik“ vykusį kampanijos „Workation Klaipėda“ pristatymą susirinko projekto organizatoriai VšĮ „Klaipėda ID“ komanda ir atstovai iš keturių Klaipėdos bendradarbystės erdvių – „Light House co-working“, „Klaipėdos Kultūros fabrikas“, „Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas“ bei „Qtime“. Klaipėdiečiai ir mieste reziduojantys svečiai su šūkiu „Pradėk pirmadienio rytus kitaip“ pirmą kartą susitiko vieningai pradėti darbingą savaitę, savaitinius darbų aptarimus su kava perkėlė prie jūros, o rytinę treniruotę sporto klube iškeitė į pamoką čiuožti banglente.

Klaipėda įkvėpimui

„Klaipėda – turbūt geriausia vieta Lietuvoje dirbti šiltuoju sezonu ir tuo pačiu jausti atostogų nuotaiką. Turime visą tam reikalingą infrastruktūrą: ne tik keturias unikalias, skirtingus poreikius išpildančias bendradarbystės erdves, esančias centre, ir, tuo pačiu – 15 min. nuo jūros, bet ir kompaktišką miestą, su jaukiu, pilnu nuotaikos senamiesčiu, net trimis vandens telkiniais aplinkui, puikiu susisiekimu, dviračių takais ir kitais privalumais, išskiriančiais Klaipėdą“, – sako Julija Taškūnaitė, „Klaipėda ID“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė.

„Klaipėda yra miestas, kuriantis sveiką gyvenimo ir darbo balansą. Čia vėjas išpučia iš galvos visas neigiamas mintis, lietus nuplauna asfalto dulkes ir smėlio pilni batai leidžia atsiriboti nuo kasdieninių rūpesčių. Čia tiesiog gera. Gera dirbti, susitikti, važinėti dviračiais, riedučiais ir t.t. Čia pilna takų ir takelių, kurie veda tiesiai prie jūros.“ – pasakoja Paulius Naujokas, “Light House” vadovas.

Siekiant pritraukti ir kitų miestų gyventojus, komandas iš paslaugų sektoriaus įmonių ar laisvai samdomus darbuotojus, bei skleisti žinią apie Klaipėdos patrauklumą, kartu su Klaipėdos miesto savivaldybe buvo nuspręsta paleisti „Workation Klaipėda“ projektą.

„Workation Klaipėda“ – kas tai?

Pirmiausia, buvo suformuoti keturių Klaipėdos bendradarbystės erdvių pasiūlymų paketai („Light House co-working“, „Klaipėdos Kultūros fabriko“, „Klaipėdos mokslo ir technologijų parko“ ir „Qtime“) su specialiomis kainomis komandoms ir tiesiog darbo stalą norintiems išsinuomoti asmenims bei išskirtiniais tų lokacijų teikiamų paslaugų paketais, kaip kino teatras, renginiai, sporto klubas ir kt.

„Tikimės, kad ir šį sezoną patrauklus KUFA workation paslaugų paketas – miesto centre esančios industrinės, darbui ir kūrybai įkvepiančios erdvės, kultūrinė bei aktyvaus laisvalaikio programa, pritrauks dar daugiau norinčių suderinti kokybišką darbą ir poilsį”, – teigia Lina Jonušauskienė, “Kultūros fabriko” atstovė.

„Workation Klaipėda‘19“ projekto partneriais tapo ir 7-ios apgyvendinimo įstaigos Klaipėdoje, teikiančios nuolaidos projekto dalyviams – būsimiems rezidentams. „Klaipėda ID“ atstovas taip pat bus pasirengęs ateiti į pagalbą, siekiant padėti susirasti geriausią apsistojimo būdą.

Visą vasarą, naujai atvykusiems Klaipėdos bendradarbystės erdvių rezidentams bus pasiūlytos specialios programos, skirtos pažinti Klaipėdą ir jos išskirtinumus. Visą šią informaciją – pasiūlymus ir kontaktus – galima rasti naujai paleistame tinklapyje www.workationklaipeda.lt, o besidalintantys vizito Klaipėdoje akimirkomis, taip pat kviečiami naudoti grotažymes #workationklaipeda.

„Galimybė įsilieti į pajūrio verslo ir mokslo bendruomenę – praturtinanti patirtis, atverianti kelius naujiems kontaktams, gaiviam požiūriui ir idėjoms. Tikime, jog dalis vasaros rezidentų, kuriems aktuali aukšta gyvenimo kokybė, galimybės derinti profesinius iššūkius ir įdomų laisvalaikį, išties įvertins Klaipėdos privalumus ir – kas žino – galbūt nutars čia įleisti šaknis!“, – kalbėjo Klaipėdos mokslo ir technologijų parko direktorė Roma Stubrienė.

Atsibodo minti karštu asfaltu į perdaug kondicionuojamą biurą? Išeiskite didmiestį į pajūrį, asfaltą – į smėlį, kondicionierius – į gaivų vėjo gūsį, automobile – į dviratį, sporto klubą – į banglentes ir kaitus, o kasdienybę biure – į vieną iš išskirtinių co-working erdvių Klaipėdoje.

Parengta pagal pranešimą spaudai

Žymos

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close