MadeinKlaipeda.lt
Home » Gamta pavasario nelaukė – pakvietė į Preilą susirinkti šiukšlių
Neringa

Gamta pavasario nelaukė – pakvietė į Preilą susirinkti šiukšlių

Socialiniuose tinkluose klaipėdiečiai jau keletą dienų dalinasi kvietimu į akciją – trečiadienį, sausio 9d.,  13 val., atvykti į Preilą rinkti šiukšlių.

Kalnus šiukšlių į Preilos pakrantę pajūryje sunešė stiprus besikeičiančių krypčių vėjas. Pasak Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos vadovės Aušros Feser, tokio baisaus vaizdo dar nėra tekę matyti. Kalnai į žoles įsivėlusių ir į krantą išmestų plastikinių butelių, skardinių ir kt. šlamšto. Kvietimo į talką komentatoriai juokauja, kad jūra išsivalė ir grąžino šiukšles savininkams.

Dienraščio „Vakarų ekspresas“ paskelbtoje informacijoje rašoma, kad šiukšlių rinkimo darbai bus organizuojami atsižvelgiant į oro sąlygas. Kaip tikina A. Feser, bet kuriuo atveju „Neringos komunalininko“ ir Kuršių nerijos nacionalinio parko darbuotojai rinksis. Tikimasi, kad prisijungs ir daugiau gamtai neabejingų žmonių.

ELTA

Panašūs pranešimai

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika