NeringaRenginiai

Juodkrantė vasarą pasitiks su A. Mamontovo koncertu ir bėgimu

Vasaros pradžią žymintis sporto ir aktyvaus laisvalaikio festivalis „Sveika, Neringa“ šiais metais vyks naujose erdvėse.

Jau ketvirtąjį kartą vykstantį festivalį šiais metais nuspręsta organizuoti Juodkrantėje birželio 7-9 dienomis.

Juodkrantė yra ne tik pirmoji Neringos gyvenvietė, svetingai pasitinkanti atvykstančius svečius, bet ir pirmasis Kuršių nerijos kurortas, kurį garsino Karališkuoju mišku vadinta sengirė, ilgiems pasivaikščiojimams skirtos promenados, gyvenvietę išraizgę takai, įspūdingos apžvalgos aikštelės. Buvimas gamtoje, aktyvus laisvalaikis – visuomet buvo šios gyvenvietės kurortinių tradicijų dalis. Neabejoju, kad festivalis puikiai įsilies į Juodkrantės erdves“, – teigia Neringos savivaldybės mero pavaduotojas Narūnas Lendraitis.

Pirmoji festivalio diena prasidės pasieniečių futbolo turnyru, o festivalio atidarymą skelbs atlikėjos Monique koncertas. Festivalio programoje tradiciškai numatomas žygis, orientacinio, irklenčių ir kitų sporto šakų rungtys, krepšinio 3×3 turnyras. Juodkrantės pajūryje vyks jogos užsiėmimai. Šeštadienį Juodkrantės pamaryje įkurdintoje scenoje koncertuos Andrius Mamontovas, o festivalį uždarys sekmadienį vyksiantis bėgimas. Festivalio programa sieks ir Nidą, kur vyks teniso turnyras bei automobilinkų renginys.

Juodkrantėje vykusio renginio „Sveika, Neringa“ organizacinio komiteto susitikimo metu kaip vienu didžiausių iššūkiu įvardinta galima automobilių statymo problema, tad į šventę bus kviečiama vykti renkantis alternatyvius atvykimo būdus, pavyzdžiui, viešaisiais autobusais ar vandens transportu.

„Svarbu, kad prie festivalio atmosferos kūrimo prisidėtų ir patys juodkrantiškiai – greta savo namų iškeldami Neringos vėliavas, teikdami paslaugas, bendradarbiaudami su festivalio organizatoriais ir kiekvieną atvykusį kaip svetingi šeimininkai pasitikdami su šypsenomis “, – įnešti ir savo indėlį juodkrantiškius kviečia Narūnas Lendraitis.

Festivalis „Sveika, Neringa“ organizuojamas Kultūros ir meno sričių ir programų projektų dalinio finansavimo iš Neringos savivaldybės biudžeto konkurso lėšomis (įvertinus ekspertams). Trijų metų sutartis pasirašyta su VšĮ „Pilietinė medija“.

Parengta pagal Neringos miesto savivaldybės informaciją

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Žymos
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Close
Close