MadeinKlaipeda.lt
Home » Juodkrantėje norima pastatyti autobusų stotelę
Neringa

Juodkrantėje norima pastatyti autobusų stotelę

Praėjusią savaitę įvyko Kultūros paveldo departamento, Neringos savivaldybės ir Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos atstovų susitikimas dėl detaliojo plano, numatančio Juodkrantės autobusų stotelės įrengimą, derinimo procedūros.

Neringos savivaldybė jau anksčiau yra skelbusi apie planus pagrindinę stotelę „Juodkrantės gyvenvietė“, kuri yra priešais Liudviko Rėzos kultūros centrą, iškelti į naują vietą. Planuojamame pastate numatoma įrengti patalpas informaciniam centrui, paštui, gyvenvietei labai reikalingam bankomatui, viešam tualetui, daiktų saugojimui. Šios stotelės detaliojo plano rengimas pradėtas prieš kelis metus, o vienintelė šio dokumento nederinanti institucija buvo Kultūros paveldo departamento Klaipėdos skyrius.

Susitikimo metu diskutuota ir apie kitus kurortui svarbius klausimus – planuojamą viešbučio „Nidos banga“ rekonstrukciją, institucijų bendradarbiavimą siekiant buvusiame Juodkrantės mokyklos pastate įkurti Kuršių nerijos nacionalinio parko lankytojų centrą.
Į diskusiją įsijungus Kultūros paveldo departamento direktoriui Vidmantui Bezarui, priimti susitarimai, kurių dėka planavimo procedūros bus baigtos kelių savaičių bėgyje, tad Juodkrantės stotelės statybos darbai galėtų prasidėti jau šiais metais.
 „Esu išsikėlęs tikslą aplankyti kuo daugiau teritorinių padalinių. Kuršių neriją kaip vieną iš objektų pasirinkau dėl čia susikertančių interesų. Turime ilgai užsitęsusių klausimų, tad norisi pasižiūrėti, kur yra šaknys nesutarimų ir kaip būtų galima tai spręsti institucijų susitarimu, o ne ilgu susirašinėjimu“, – apie vizito Neringoje tikslą kalbėjo Kultūros paveldo departamento direktorius V. Bezaras.
Neringos savivaldybės informacija.

Panašūs pranešimai

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika