Neringa

Neringa tęsia viešųjų tualetų atnaujinimą

Siekdama prisidėti prie kokybiškų kurortinių paslaugų teikimo, pastaruosius kelis metus Neringos savivaldybė dėmesį skiria viešųjų tualetų atnaujinimui.

Neringoje iš viso yra 11 stacionarių, vadinamųjų konteinerinių viešųjų tualetų bei apie pusę šimto biotualetų. Visi Biudžetinė įstaigos „Paslaugos Neringai“ prižiūrimi viešieji tualetai yra nemokami.

Siekiant gerinti kurortinių paslaugų teikimą, pradėta ne tik atnaujinti senus stacionarius tualetus, bet ieškoti galimybių įrengti naujus, juos prijungiant prie nuotekų tinklų.

Neringos viešasis tualetas

Šią vasarą du viešieji tualetai atnaujinti Nidoje – ties Mažąja gelbėjimo stotimi ir Šiauriniu gelbėjimo postu. Šie tualetai ne tik pritaikyti žmonių su judumo problemomis, poreikiams, bet ir mažus vaikus turinčioms šeimoms – juose galima rasti vystymo lentas. Tėvelių komfortą bei vaiko saugumą užtikrinančias vystymo lentas galima rasti visuose atnaujintuose Neringos viešuosiuose tualetuose.

Praėjusiais metais išviso atnaujinti 4 viešieji tualetai: greta Rašytojo Thomo Manno memorialinio muziejaus, prie Nidos ir Juodkrantės centrinių paplūdimių, Raganų kalno. Naują stacionarų viešąjį tualetą galima rasti ir Taikos gatvėje, ties aikštele, kurioje stoja ekskursiniai autobusai, bei ties Preilos gyvenvietės autobusų stotele. O nuo šios vasaros ir ties visais pagrindiniais įėjimais į Nidos paplūdimius.

Visi atnaujinti tualetai yra prijungti prie vandens ir nuotekų tinklų. Šių metų vasaros naujovė – visi viešieji tualetai lankytojams atviri visą parą.

Neringos savivaldybės administracija taip pat parengė techninį projektą, siekiant suremontuoti apleistą viešojo tualeto pastatą Juodkrantėje, esantį adresu Kalno g. 12 (greta dviračių ir pėsčiųjų tako, vedančio į pajūrį).

Viešųjų tualetų atnaujinimas ir esant poreikiui bei galimybei prijungimas prie vandens ir nuotekų tinklų, bus tęsiamas. Anot Neringos savivaldybės administracijos Miesto tvarkymo ir statybos skyriaus specialistų, planuose – Preiloje ir Pervalkoje esnčios infrastruktūros atnaujinimas.

Parengta pagal Neringos miesto savivaldybės informaciją

Žymos

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close