Neringa

Neringoje apdovanoti Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai

Neringos savivaldybėje trečiadienį, gruodžio 12 d., rinkosi Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai, kuriems iškilmingai įteikti diplomai, liudijantys apie išklausytą studijų programą.

Jau šeštus gyvavimo metus skaičiuojantis Trečiojo amžiaus universitetas kasmet suburia gausų būrį vyresniojo amžiaus Neringos gyventojų. Šio universiteto veiklą kuruoja Neringos socialinių paslaugų centras.

„Universiteto studentai įvairių profesijų žmonės, turintys patį pagrindinį – gyvenimo stažą. Įvairiapusė universiteto veikla stiprina mūsų sėkmės paslaptis. Esame dėkingi už investiciją į visavertį gyvenimą, kelionių maršrutus, paskaitas, pabendravimo subtilybes, naujausių knygų pristatymus, spektaklius ir visa kita. Norime mokytis, sužinoti, bendrauti ir toliau“, – tvirtino Trečiojo amžiaus universiteto rektorė Rūta Žeimienė, ne tik lankanti paskaitas, bet ir prisidedanti prie veiklų, telkiančių vyresniojo amžiaus Neringos bendruomenės narius, organizavimo.

Siekdamas padėkoti už aktyvumą ir pagalbą organizuojant Trečiojo amžiaus universiteto veiklą, Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis R. Žeimienę apdovanojo medaliu „Už nuopelnus Neringai“.

„Šioje salėje visi sėdintys yra nusipelnę savo medalio, savo apdovanojimo. Kiekvienas čia esantis kūrė miestą, formavo ir mus. Džiaugiuosi, kad ir toliau esate aktyvūs bendruomenės nariai. Noriai ir savo valia lankote paskaitas. Tai mus skatina tęsti pradėtus darbus“, – kalbėjo Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.

Diplomų įteikimo iškilmių metu į susirinkusiuosius kreipėsi ir Neringos socialinio paslaugų centro direktorė Rasa Baltrušaitienė, Neringos savivaldybės mero pavaduotojas Narūnas Lendraitis.

Vyriausioji Trečiojo amžiaus universiteto klausytoja Aldona Balsevičienė patvirtino, kad ir toliau lankys paskaitas bei užsiėmimus. „Džiaugiuosi, kad galime sueiti ir pasimokinti. Tikrai eisiu ir ketvirtą kartą“, – patikino universiteto klausytoja, juodkrantiškė Aldona Balsevičienė.

Parengta pagal Neringos miesto savivaldybės informaciją

Žymos

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close