MadeinKlaipeda.lt
Home » Neringoje pašto pastatas bus rekonstruotas į poilsio namus
Neringa

Neringoje pašto pastatas bus rekonstruotas į poilsio namus

Nidoje planuojama 1974-aisiais metais statytą addiminstracinį pastatą rekonstruoti į poilsio paskirties. Remiantis senąja ir naująja kartografija, šioje Nidos teritorijoje buvo miškas, ėjo Pilkopės kelias, o tik 1974 m. buvo pastatytas dabartinis administracinis (pašto) pastatas.

„Vakarinis korpusas su mansarda nebus keičiamas; rytinis dviejų aukštų plokščiu stogu korpusas rekonstruojamas suprojektuojant šlaitinio stogo antstatą; tarp šių korpusų esančio 1-2 aukštų pastato dalis bus griaunama, jo bus statomas naujas priestatas, apjungiantis pastatą į vieną kompleksą. Pagrindinis įėjimas į poilsio pastatą numatytas iš rytinės pusės. Iš pietinės sklypo pusės yra projektuojamas
įvažiavimas į automobilių saugyklą. Pastato pirmame aukšte projektuojamos prekybinės patalpos nuomai, „TELIA“ administracinės patalpos su atskirais įėjimais. Išsaugomi esami įėjimai į jau esančias patalpas“, – rašoma miesto savivaldybei pateiktuose projektiniuose siūlymuose.

Viso rekonstruojamam pastatui reikėtų 60 automobilių stovėjimų vietų, vis dėl to projekte numatyta 41 automobilių statymo vieta: 20 vietų projektuojamoje uždaroje automobilių saugykloje, 21 vieta aikštelėje priešais pastatą. Dėl trūkstamų 19 automobilių vietų, bus sudaryta infrastruktūros sutartis su Neringos m. savivaldybe, dėl kompensavimo už neįrengtas stovėjimo vietas.

Projekto techniniai parametrai

  • Planuojamo objekto adresas – Taikos g. 13, Neringa
  • Pastato bendras plotas – 5 150,00 m2;
  • Pastatas bus 2 aukštų su mansarda(aukštis 15,50m);
  • Automobilių stovėjimo vietų skaičius –  41vnt.;
  • Butų skaičius – 7 vnt;
  • Poilsio kambarių skaičius – 46 vnt.;
  • Projekto vystytojas – UAB „Minera“;
  • Projektinius siūlymus ruošė – UAB „A 405“ , projekto vadovas architektas Valdas Janulis;

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki vasario 5-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu darius@fez.lt. Projekto viešas svarstymas numatomas ketvirdienį, vasario 5 d., Taikos g. 13, svečių namų „Palvė“ patalpose. Diskusijų pradžia 17.00 val.

Panašūs pranešimai

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika