KoncertaiNeringa

Nida Jazz kvies į nemokamų renginių maratoną (programa)

Pirmos dvi festivalio dienos suteiks galimybę jauniesiems muzikantams pristatyti savo talentą ir taip ugdyti save ir savo meistriškumą. Nemokami įžanginiai festivalio „Nida Jazz Maratonas 2018” koncertai rugpjūčio 1-2 dienomis, tai organizatorių padėka ir dovana miesto gyventojams, svečiams ir Neringos savivaldybei. Susitikime Bardų skvere prie Vytauto Kernagio paminklo ir išgirskime jaunuosius talentus drauge!
Klaipėda ir pajūris mus sujungė. Mūsų sielas vienija džiazo muzika, mes kvėpuojame ir gyvename vedami vienos aistros. Aistros muzikuoti.
„Gypsy“ džiazas (jazz-manouche) – išskirtinė, itin retai girdima energinga muzika. Šio stiliaus atradėju laikomas legendinis gitaristas, čigonų kilmės prancūzas Django Reinhardt. Mes mėgstame šį žanrą ir esame jam atsidave. Tęsiame šią tradiciją ir toliau plėtojame šio spalvingo muzikinio žanro ribas,” – taip apie savo kūrybą sako grupės „Lumière“ nariai.
Rugpjūčio 1, koncerto pradžia 19:00 val. Bardų skvere, Pamario g. 2A, Nida
Kasparas Petkus – jaunas ir perspektyvus Vakarų Lietuvos būgnininkas, grojantis įvairiausius džiazo bei populiariosios muzikos stilius. Savo kūryba, technika bei ritmo jausmu jis stebina ne tik Lietuvos, bet ir užsienio klausytojus. Šį kartą muzikantas pasirodys scenoje su talentingais, perspektyviais muzikantais iš Klaipėdos. Abejingų neliks!
Rugpjūčio 2, koncerto pradžia 19:00 val. Bardų skvere, Pamario g. 2A, Nida
Koncertai rugpjūčio 1-2 d. NEMOKAMI!
RUGPJŪČIO 3 DIENA – PENKTADIENIS

Koncerto pradžia 20:30 val.  prie Nidos švyturio

KK Pearls (Lenkija)

Ester Rada (Izraelis)

RUGPJŪČIO 4 DIENA – ŠEŠTADIENIS

Koncerto pradžia 20:30 val. val. prie Nidos švyturio

Veronika ChiChi Quartet (Lietuva)

The BootyJive (Vokietija)

Parengta pagal pranešimą spaudai

0 0 votes
Article Rating
Žymos
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close