Neringa

Šventinį savaitgalį išmėginkite „GeoKiaušingą“: interaktyvų žaidimą Neringai atrasti

Su šeima ar draugais, vaikais ar seneliais – ilgasis Velykų savaitgalis visiems dovanos puikią progą dar geriau pažinti Neringą, kur jau antrus metus organizuojamas azartiškasis „GeoKiaušingas“.
Interaktyvus žaidimas puikiai tinka ketinantiems šventiniu laikotarpiu daugiau laiko praleisti gamtoje bei tiems, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikį, protų mūšio žaidimus ir galvosūkius.
„GeoKiaušingas“ vyks balandžio 20–28 dienomis. Iš viso inkilus primenančių „Geokiaušingo“ užuominų namelių įvairiuose Neringos objektuose įrengta net 7, tad 4 km ilgio užduočių, mįslių ir nuorodų maršrutas – spalvingas ir intriguojantis. Žaidimą pradėkite nuo Nidos turizmo informacijos centro, įsikūrusio Naglių g. 18E, Nida (Autobusų stotis). Čia jums bus įteikti maršrutą padėsiantys įveikti lankstinukai ir žemėlapis. Jei žaidimą pradėsite centro nedarbo valandomis, pirmoji užuomina lauks greta esančioje skelbimų lentoje, o visus Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ išleistus leidinukus rasite internetinėje svetainėje .
Įveikę visas užduotis septintajame užduočių punkte pasidarykite asmenukę ir naudodami grotažymę #geokiausingas2019 patalpinkite ją „Instagram“. Savo nuotraukas taip pat galite siųsti el. paštu info@visitneringa.lt, žinute Facebook puslapyje „Curonian spit – Neringa“.
Balandžio 29 d. burtų keliu bus išaiškinti 3 žaidimo nugalėtojai bei apdovanoti žaidimo organizatorių Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ įsteigtais prizais.
Žaidimo „GeoKiaušingas“ taisyklės: Zaidimo taisykles.docx
Parengta pagal Neringos TIC informaciją
Žymos

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close