MadeinKlaipeda.lt
Home » Birželio savaitgaliais Nemirsetos paplūdimio teritorijoje vyks karinės pratybos
Palanga

Birželio savaitgaliais Nemirsetos paplūdimio teritorijoje vyks karinės pratybos

Lietuvos kariuomenė informuoja, kad birželio mėnesį 15,16 ir 28,29 dienomis Nemirsetos paplūdimio teritorijoje, vyks Lietuvos kariuomenės karinių jūrų pajėgų organizuojamos pratybos, kuriose dalyvaus Lietuvos ir sąjungininkų kariai.

Mokymai vyks teritoriniuose Lietuvos vandenyse ir Nemirsetos paplūdimio teritorijoje. Mokymų metu vykdomų taktinių užduočių metu jūroje plauks įvairūs kateriai, bus vykdomi skrydžiai sraigtasparniais, bei naudojamos mokomosios imitacijos priemonės ir ginklai. Pratybos neturėtų sutrikdyti įprastinės vietinių gyventojų veiklos. Pratybos suderintos su Palangos miesto savivaldybės administracija, policija, bendruoju pagalbos centru ir kitomis susijusiomis institucijomis.

Lietuvos kariuomenė informuoja – minėtomis datomis, nurodytoje teritorijoje, dėl intensyvaus aviacijos naudojimo oro erdvėje, bus draudžiama naudotis turimomis nuotoliniu būdu valdomomis skraidyklėmis. Prieš bet kurį mokymų teritorijoje užfiksuotą skraidantį prietaisą, gali būti panaudotos specialiosios priemonės.

Parengta pagal Palangos miesto savivaldybės informaciją

Panašūs pranešimai

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika