Palanga

Palangoje netrukus prasidės pasaulinio tinklo „Marriott“ viešbučio statybos

Į Palangą žengia Europos viešbučių rinkos verslo partnerių lyderis – kompanija „Belvar“, su kuria tarptautinė nekilnojamojo turto kompanija „Vastint“ pasiekė susitarimą dėl kurorte jau netrukus pradedamo statyti pasaulinio tinklo „Marriott“ viešbučio valdymo.

Lyderis Europoje

BELVAR yra daugelio Europos viešbučių tinklų operatorius, valdantis ir vystantis ne tik viešbučius, bet ir kitas apgyvendinimo paslaugas tokių vardų kaip MOXY HOTELS, COURTYARD by MARRIOTT, FIRST HOTELS, GARD ir X MEETING POINT.

Ši kompanija buvo įsteigta 2009 metais ir šiandien yra viena iš efektyviausių ir universaliausių viešbučių verslo įmonių, turinčių didelių ambicijų tolesnei plėtrai. Ji administruoja 50 viešbučių 12-oje šalių, o per ateinančius 4 metus BELVAR yra pasirengę atidaryti dar 44 viešbučius MOXY, COURTYARD, RESIDENCE INN, AC HOTELS by MARRIOTT, MARRIOTT HOTELS ir FIRST HOTELS tinklams.

Būsimojo viešbučio operatorius teigia, kad Palanga populiariausia poilsio vieta yra jau daugiau nei 200 metų ir yra plačiai žinoma dėl savo nepaprasto grožio gamtos, aukšto lygio sveikatinimo paslaugų bei skanaus maisto. „Pasaulyje didžiausias viešbučių tinklas „Marriott“ taip pat siekia pakviesti savo svečius į šį Lietuvos turistinį perlą. Ir tikslas yra aiškus – kurorte atsirasiantis viešbutis turi pritraukti klientus ne tik vasaros sezono metu. Su 173 kambariais, sveikatinimo, skandinaviško restorano koncepcija bei konferencijų paslaugomis „Marriott“ tinklas siekia užimti aukščiausią viešbučių rinkos vietą Lietuvos turistų mėgstamiausioje Palangoje“, – teigiama BELVAR pranešime.

Mads Jacobsen, BELVAR kompanijos vadovas pabrėžė, jog BELVAR sieks prisidėti prie Palangos kurorto stiprinimo bei plėtros ne tik aktyviojo kurortinio sezono metu. „Nėra jokių abejonių, kad miestas kaip nuostabi poilsio vieta turistus traukia vasarą, tačiau siūlydami konferencijų bei sveikatinimo paslaugas, mes siekiame būti įdomūs lankytojams visus metus“, – teigė M. Jacobsen.

Ideali vieta

Per 4 ateinančius metus Europoje bus atidaryti 43 „Marriott’o“ viešbučiai, kuriuos prižiūrės BELVAR. Palangos viešbutis bus prestižinis projektas ir atspindės skandinavišką kompanijos koncepciją.

„Viešbutis bus statomas idealioje vietoje – tik 50 metrų nutolęs nuo pasaulyje plačiai žinomo Palangos paplūdimio. Mes koncentruosime dėmesį į maistą, taip pat – į sveikatinimo paslaugas, įkvėptas Skandinavijos kultūros, kur pagrindiniai elementai yra ryšys su gamta bei aukšto lygio aptarnavimas“, – kalbėjo M. Jacobsen. Taip pat viešbutis siūlys 350 konferencijos svečių salę, kuri galės laisvai konkuruoti su kitais Palangoje esančiais viešbučiais.

Bus daug dėmesio skiriama sveikatingumui

M. Jacobsen siekia stiprinti bei gerinti Palangos kaip sveikatinimo kurorto įvaizdį. „Būdama fantastine atostogų vieta, Palanga yra žinoma ir savo poilsio bei sveikatinimo paslaugomis. Todėl labai natūralu, kad ši sritis taps ir vienu iš mūsų dėmesio centrų, suteikiant viešbučiui aiškų sveikatos profilį. Be kitų paslaugų, viešbutis siūlys ir 30 sveikatinimo procedūrų kambarių, sveiko maisto pasiūlymus bei didelį sulčių, įvairių kokteilių pasirinkimą“, – sakė M. Jacobsen.

VASTINT, MARRIOTT ir BELVAR bendradarbiauja daugelyje Europos projektų ir turi nemažą patirtį vystant didžiulių bei inovatyvių viešbučių koncepcijas.

VASTINT:

VASTINT yra tarptautinė nekilnojamojo turto kompanija, turinti 25 metų patirtį. Pagrindinis VASTINT tikslas yra sukurti ilgalaikę vertę turinčius verslo projektus. Šios kompanijos veiklos kertiniai akmenys yra įvairių projektų valdymas ir komercinio nekilnojamojo turto plėtra.
Vastint dirba daugelyje Europos šalių: Austrijoje, Belgijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Olandijoje, Norvegijoje, Lenkijoje, Rumunijoje, Ispanijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Apie Marriott:

MARRIOTT INTERNATIONAL, INC. yra įsikūręs Bethesda mieste, Merilendo valstijoje, JAV ir apima daugiau kaip 6 900 nekilnojamojo turto objektų 30 pirmaujančių viešbučių prekių ženklų, apimančių 130 šalių ir teritorijų. Marriott veikia ir administruoja viešbučius atostogų kurortauose visame pasaulyje. Bendrovė taip pat valdo apdovanojimus pelniusias lojalumo programas: „Marriott Rewards®“, į kurią įeina „The Ritz-Carlton Rewards®“, ir „Starwood Preferred Guest®“.

Parengta pagal Palangos turizmo informacijos centro informaciją

Žymos

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close