MadeinKlaipėda.lt
Home » Palangoje pirmąkart organizuojami metų apdovanojimai „Gintarinė snaigė 2018″
Palanga

Palangoje pirmąkart organizuojami metų apdovanojimai „Gintarinė snaigė 2018″

Palangos miesto savivaldybė pirmą  kartą  organizuoja metų rinkimus „Gintarinė snaigė 2018“ ir kviečia pastebėti bei pagerbti tuos Palangoje gyvenančius ar dirbančius žmones, kuriems turime už ką padėkoti, kuriais norime didžiuotis.

Ši iniciatyva ne tik palangiškius, bet ir visos šalies gyventojus kviečia pasakoti paprastų žmonių nepaprastas istorijas. Istorijas apie tuos, kurie savo tyliais, bet kilniais darbais, savo begaliniu pasiaukojimu keičia mūsų gyvenimus ar Palangos miestą.

Jeigu jūs pažįstate ar girdėjote apie tokį Palangoje gyvenantį ar dirbantį žmogų, apie nepagarsintą, vertą pagarbos jo darbą, nedelskite ir drąsiai siūlykite jį pretendentu apdovanojimo ženklui „Gintarinė snaigė 2018“ gauti.

Siūlymas pretendentui apdovanoti pateikiamas užpildant teikimą arba teikimas užpildomas Palangos miesto savivaldybės administracijos (Vytauto g. 112, Palanga) Informacijoje. Siūlymus galite teikti iki 2018 m. lapkričio 18 d. 24 val. imtinai.

Šių metų laimėtojai bus skelbiami ir apdovanojami ženklu „Gintarinė snaigė“ iškilmingo renginio, vyksiančio gruodžio 8 dieną Palangos koncertų salėje, metu.

Parengta pagal Palangos miesto savivaldybės informaciją

Panašūs pranešimai

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika