Palanga

Palangos ir Šventosios gyventojai stresą sieks įveikti nemokamuose renginiuose

Šventojoje ir Palangoje vykdomas projektas „1000 saulių“ įgyja vis didesnį pagreitį. Vasarą rengiamo sveikatingumo festivalio metu, organizatoriams bendraujant su dalyviais, buvo išgirstas pageidavimas veiklą organizuoti dažniau. Šiais metais, rugpjūčio 10 dieną įvyks jau ketvirtasis festivalis, o nuo vasario mėnesio startuoja naujas projektas „1000 saulių susitikimai“. Šių metų veiklas remia Europos solidarumo korpusas.

Projektas siekia paliesti šiuolaikinės visuomenės problemas. Greitas gyvenimas, nuolatiniai pokyčiai bei patiriamas stresas dažną žmogų kamuoja kasdien. Projekto metu bendruomenei bus suteikiamos žinios kaip valdyti emocijas, kūrybiškai realizuoti save bei rasti vidinę ramybę. Planuojama organizuoti šiuos užsiėmimus: garso, dailės, judesio terapiją, jogos, meditacijos technikų pažinimas. Mėgstantys inovacijas galės save išbandyti kūrybiškumo lavinime skaitmeninių technologijų pagalba.

Pirmas projekto susitikimas įvyks vasario 24 d., 15 val. Palangos kurhauze esančioje jaunimo erdvėje. Renginio metu susipažinsime su ilgamečiu savižvalgos, meditacijos mokytoju Tadu Kazlauskus – ZenSho. Jis ne tik papasakos apie meditacijos praktiką ir naudą, patars tiek naujokam, tiek žinovams, atsakys į klausimus, bet taip pat suteiks galimybę patiems išbandyti šį metodą.  Taip pat bus atliekami energetiniai, paruošiamieji pratimai.

Visos projekto veiklos nemokamos. Tikslią informaciją apie tolimesnius užsiėmimus galite sužinote – facebook.com/1000sauliu. Organizatoriai pasilieka teisę keisti projekto programą. Renginiai bus filmuojami ir fotografuojami.

Parengta pagal Palangos miesto savivaldybės informaciją

0 0 vote
Article Rating
Žymos
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close