MadeinKlaipėda.lt
Home » Prie Palangos savivaldybės bus įrengtas pastatas socialinėms reikmėms
Palanga

Prie Palangos savivaldybės bus įrengtas pastatas socialinėms reikmėms

Savivaldybės kieme esančiame pastate dar šiais metais įsikurs Socialinių paslaugų centras. Pasak Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus, tai išspręs ne vieną problemą, su kuriomis iki šiol susiduria į Socialinių paslaugų centrą besikreipiantys neįgalūs ar vyresnio amžiaus kurorto gyventojai.

Šiuo metu dalis Palangos miesto socialinių paslaugų centro paslaugų, tarp kurių – ir neįgaliųjų aprūpinimas techninės pagalbos priemonėmis, yra teikiamos neįgaliesiems nepritaikyto pastato Gintaro g. 33A trečiajame aukšte. Dėl to sunkiau vaikštantys ar vyresnio amžiaus palangiškiai bei šventojiškiai, besikreipiantys į šį centrą dėl techninių pagalbos priemonių išdavimo, susiduria su nemažais nepatogumais.

Mero teigimu, ši problema buvo žinoma, tad nuolat ieškota galimybių Socialinių paslaugų centrą iš Gintaro gatvės iškelti į patogesnes, neįgaliesiems pritaikytas patalpas. „Tačiau Palangos miesto savivaldybė neturi kitų šiai veiklai vykdyti tinkamų patalpų, todėl kreipėmės į Vyriausybę bei paprašėme perduoti Savivaldybės kieme esantį pastatą, kurį galėtume pritaikyti socialinėms reikmėms. Šie metai prasidėjo džiugia žinia – minėtas pastatas Vyriausybės nutarimu perduotas Palangos miesto savivaldybei“, – kalbėjo meras.

Pastatas, į kurį planuojama dar šiais metais perkelti Socialinių paslaugų centrą, yra vieno aukšto ir labai patogioje vietoje – visai šalia Savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyriaus. „Tad socialinius klausimus spręsti miesto gyventojams taps žymiai patogiau, nes reikiamas paslaugas ar konsultacijas jie  gaus, galima sakyti, vienoje vietoje“, – sakė  Š. Vaitkus.

Kurorto vadovas atkreipė dėmesį, jog gyvenimo kokybės ir socialinio saugumo gerinimas yra viena iš prioritetinių sričių, o šios srities tikslai, be kitų, apima ir socialinių paslaugų prieinamumo ir kokybės parametrų didinimą.

„Socialiniai klausimai yra labai aktualūs miesto gyventojams, todėl esu dėkingas Vyriausybei, kad buvo atsižvelgta į mūsų prašymą, ir minėtas pastatas Vyriausybės nutarimu buvo perduotas Palangos miesto savivaldybei. Tad jau neilgai trukus į Socialinių paslaugų centrą bus patogu patekti visiems – tiek sveikiems, tiek turintiems judėjimo sunkumų ar vyresniems žmonėms. Tai džiugina“, – kalbėjo Š. Vaitkus.

Parengta pagal Palangos miesto savivaldybės informaciją

Panašūs pranešimai

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika