Palanga

Šiandien Palangoje ir Šventojoje siaus Užgavėnių šventė

Kurorto gyventojai kviečiami suskubti daryti Užgavėnių kaukes ir šiandien, kovo 5 d., aktyviai dalyvauti žiemos išvarymo šventės renginiuose, vyksiančiuose Palangoje bei Šventojoje.

Užgavėnių dieną, kovo 5-ąją, Palangos miesto centrinėje aikštėje jau nuo ryto sklandys gardūs kvapai – šventės organizatoriai, Palangos kultūros ir jaunimo centro kolektyvas, 10 val. kviečia į Užgavėnių pusryčius bei žada „kilbasos“, „beigelės“ ir „kvasos“.

Vakarėjant, 17.30 val. centrinėje miesto aikštėje užvirs tiktų tikriausios linksmybės – čia bus įžiebtas laužas, šurmuliuos persirengėliai, vyks Lašininio ir Kanapinio dvikova bei, žinoma, bus deginama Morė.

„Išvarę žiemą, valgysime blynus, garbinsim Palangos pokštininkus, kibinsime „bergždenikes“ ir šoksime iki nukritimo“, – žada Užgavėnių šventės organizatoriai bei ragina visus, ateisiančius pasilinksminti į centrinę miesto aikštę, nepamiršti pasipuošti Užgavėnių kaukėmis.

Žiemą iš kiemo kovo 5-ąją varys ir šventojiškiai – jie kviečiami į Užgavėnių šventę ir „suneštinį blynų balių“. Renginys, prasidėsiantis 17.30 val., vyks Šventosios g. 1 Susirinkusiųjų laukia linksmybės, Lašininio ir Kanapinio kova bei Morės deginimas.

Parengta pagal Palangos miesto savvaldybės informaciją

Žymos

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

Susiję straipsniai

Back to top button
Close
Close